اخبار

شرکت شیائومی از یک سطل زباله هوشمند رونمایی کرد

شیائومی از یک محصول جدید تحت پلتفرم سرمایه گذاری جمعی خود رونمایی کرد. این محصول جدید یک سطل زباله می باشد که شبیه به سطل زباله های معمولی نمی باشد، در این محصول شما با یک سطل زباله هوشمند روبرو هستید. البته باید بگوییم که این سطل یک ربات نیست و نمی تواند زباله های شما را به طور خودکار از بین ببرد، بلکه می تواند با انجام برخی از کار ها به شما در مدیریت زباله ها کمک کند.

شرکت شیائومی از یک سطل زباله هوشمند رونمایی کردویژگی اصلی این سطل زباله هوشمند دریچه بالای آن می باشد که به صورت خودکار به وسیله القاء باز می شود. این دریچه در جای خوب بسیار محکم قرار گرفته و موجب می شود که بود بد از زباله ها ساطع نشود و به همین دلیل دیگر شاهد حضور مگش ها در اطراف سطل زباله نخواهیم بود. در این سطل زباله از سنسور های هوشمندی استفاده شده است که دست انسان و سایر موارد را تشخیص می دهد و در صورت نزدیک شدن دریچه باز می شود. حداکثر فاصله ای که این سنسور قابلیت شناسایی دارد ۳۵ سانتی متری سطل می باشد. به همین دلیل برای باز کردن دریچه لازم نیست سطل را لمس کنید و یا حتی بیش از حد خم شوید. این سطل همچنین به صورت خودکار پس از پر شدن کیسه زباله ها را به صورت خودکار بسته بندی می کند و پس از برداشتن کیسه قدیمی یک کیسه جدید جایگزین آن می کند.

شرکت شیائومی از یک سطل زباله هوشمند رونمایی کرداز نظر ابعاد باید بگوییم که این سطل زباله هوشمند دارای ۴۰ سانتی متر طول، ۳٫۵ کیلوگرم وزن و ۱۵٫۵ لیتر ظرفیت می باشد. این محصول با قیمت ۱۹۹ یوآن (تقریبا ۲۹ دلار) برای پیش فروش قرار گرفته که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است پیش بینی می شود این محصول در تاریخ ۱۱ سپتامبر وارد بازار شود.

شرکت شیائومی از یک سطل زباله هوشمند رونمایی کردشرکت شیائومی از یک سطل زباله هوشمند رونمایی کرد

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *