معرفی محصول

شیائومی از کتری برقی جدید خود با قیمت ۱۵ دلار رونمایی کرد

شیائومی از یک کتری برقی جدید به عنوان عضوی جدید از محصولات میجیا رونمایی کرد. برخلاف نسخه ی پیشین که یک کتری هوشمند بود، این نسخه امکانات اتصالی ندارد. کتری جدید با طراحی مینیمالیستی و ساده ای آماده شده و قیمتی نصف نسخه ی پیشینش دارد.

کتری برقی

کتری برقی شیائومی از پلاستیک با کیفیت فشرده ساخته شده است. همچنین درون این کتری از استیل ضدزنگ استفاده شده است. استیل ضدزنگ به کار رفته در آن به شما این اطمینان را می دهد که درون این کتری در اثر رسوبات و ناخالصی های آب از بین نرفته و پوسیده نمی شود. این کتری به دلیل عدم وجود اتصال بلوتوث در آن، نمی تواند به نرم افزار Mi Smart متصل شود اما با ۳ ویژگی امنیتی تعبیه شده در آن یک وسیله ی خانگی قابل اعتماد به شمار می رود. کتری زمانی که آب داخل آن به نقطه ی جوش می رسد، درست همانند سایر کتری ها به صورت اتوماتیک خاموش می شود. همچنین، اگر آبی داخل کتری نباشد، بصورت اتوماتیک خاموش شده و در نهایت دوشاخه ی برق آن به نحوی طراحی شده است که از شوک الکتریکی و نشت آن زمانی که کتری روی آن است، جلوگیری می کند. همه ی این ویژگی ها با کمک هم از آسیب رسیدن به کتری جلوگیری کرده و کاربران را از شعله های آتش سوزی آن در امان نگاه می دارد.

کتری برقی

به علاوه، این کتری برقی با پوششی ۱۳۰ میلیمتری همراه است که قابلیت باز شدن تا ۷۵ درجه را داراست. بنابراین برای پاک کردن آن و شستن با دست مشکلی نخواهید داشت. در حالت عادی، زمانی که دکمه ی باز کردن را فشار داده اید این پوشش تا ۳۰ درجه قابلیت باز شدن دارد اما برای شستشوی بهتر می توانید آن را کامل تر باز کنید. همچنین یک نشانگر ال ای دی نیز زیر ماده ی شفافی قرار داده شده است که طراحان دقت کرده اند این چراغ بیش از حد در تاریکی روشن نشود. بین استیل ضد زنگ داخلی و بدنه ی پلاستیکی خارجی آن، یک لایه ی عایق در نظر گرفته شده است که حتی زمانی که آب ۱۰۰ درجه ی در حال جوش درون کتری وجود دارد، شما تنها تا ۴۰ درجه ی سانتیگراد را بیرون کتری حس خواهید کرد.

کتری برقی

کتری برقی شیائومی تنها با قیمتی ۱۵ دلاری عرضه می شود که بسیار ارزان تر از کتری هوشمند شیائومی با قیمت ۳۰ دلاری است. این کتری از ۵ سپتامبر بصورت رسمی عرضه شده است.

کتری برقی

کتری برقی

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *