اخبار

شرکت شیائومی برای ۲۰ مدل از گوشی های خود نسخه بتای جهانی جدیدی از MIUI 10 منتشر کرد

شرکت شیائومی برای 20 مدل از گوشی های خود نسخه بتای جهانی جدیدی از MIUI 10 منتشر کرد

شرکت شیائومی امروز نسخه بتای جهانی رابط کاربری MIUI 10 را برای برخی از دستگاه های خود منتشر کرد. درواقع نسخه بتای جهانی رابط کاربری MIUI 10 با ورژن ۸٫۷٫۱۹ برای ۲۰ مدل از دستگاه های شیائومی عرضه شده است. در این نسخه برخی از باگ هایی که در نسخه قبلی وجود داشت رفع شده است. این دومین آپدیتی بود که شرکت شیائومی در چند هفته گذشته عرضه کرده است. این شرکت به تازگی نسخه بتای جهانی رابط کاربری MIUI 10 ورژن ۸٫۷٫۵ را عرضه کرده بود. یکی از مهم ترین مشکلات رفع شده در این آپدیت مربوط به ترجمه تنظیمات امنیتی می شود.

بعد از ارائه نسخه قبلی گزارشاتی منتشر شد که طبق آن ها برخی از محتواهای موجود در تنظیمات امنیتی درست ترجمه نشده اند. در آپدیت جدید این مشکل رفع شده است. همچنین مشکلی که در نمایش ساعت دیجیتال وجود داشت در این آپدیت رفع شده است. همچنین شرکت شیائومی سیستمی را برای دانگرید در MIUI 10 در نظر گرفته است. همچنین در این آپدیت مشکلی که موجب می شد چراغ نوتیفیکیشن LED گوشی Mi 5 بعد از آمدن نوتیفیکیشن بطور کامل روشن بماند رفع شده است.

همچنین اعلام شده است که این آپدیت مشکل تار نشان دادن صفحه در گوشی های Redmi Note 5 و Redmi Note 5 pro را رفع کرده است. همچنین علاوه بر این مورد چندین مشکل دیگر نیز برای گوشی های Redmi Note 5 و Redmi Note 5 pro رفع شده است. البته این مشکلات تنها در نسخه بتا وجود دارد و کاربران اگر نمی خواهند با این مشکلات روبرو شوند بهتر است که تا زمان ارائه نسخه پایدار منتظر بمانند.

گوشی هایی که این آپدیت را دریافت می کنند شامل: Redmi 4X, Mi 5s, Mi Max 32GB/ 64GB/ 128GB, Mi 5s Plus, Redmi 4A, Redmi 5A, Redmi Note 4 Qualcomm Edition, Redmi Note 4X, Mi Max 2, Redmi Note 5A/ Redmi Y1 Lite, Redmi Note 5A Prime/ Redmi Y1, Redmi 5, Redmi 5 Plus, Mi 6, Mi Mix 2, Mi Mix 2s, Redmi S2, Mi 5, Mi Note 2 و Mi Mix می باشد. از این لینک می توانید این آپدیت ها را مشاهده می کنید.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *