اخبار

شیائومی برترین برند برای کیفیت گوشی های هوشمند در هند

شیائومی برترین برند برای کیفیت گوشی های هوشمند

شیائومی، تولید کننده گوشی های هوشمند چینی ، در بازار هند بسیار موفق بوده است. از زمان اولین ورود به منطقه ، به محبوب ترین برند در منطقه تبدیل شده است و اکنون عنوان بهترین برند را از نظر کیفیت گوشی های هوشمند نیز دریافت کرده است.
این شرکت پس از گزارش RedQuanta ، یک شرکت اطلاعاتی مشتری ، در مورد یافته های خود از یک مطالعه که در بیش از ۲۵ شهر با بیش از هزار پاسخ دهنده گزارش داده ، این عنوان را دریافت کرد.شیائومی برترین برند برای کیفیت گوشی های هوشمند
هدف اصلی این مطالعه یافتن برترین برند گوشی های هوشمند در بازار از نظر کیفیت مشاهده شده گوشی های آن بود. در این مطالعه چندین فاکتور در نظر گرفته شد که شامل دوربین ، عمر باتری ، پایداری و ارزش پول می باشد.
این گزارش نشان داد که Mi در هند از دو نظر یعنی دوربین و عمر طولانی باتری دارای رتبه بالاتری می باشد. علاوه بر این ، این شرکت همچنین از نظر مقرون به صرفه بودن دارای رتبه بالایی است.

این مطالعه نشان داد که بیشتر پاسخ دهندگان بر یک گوشی هوشمند “با کیفیتی خوب” تأکید دارند. در حالی که امتیاز پیشنهادی برای هر شرکت ۸۳ درصد است ، شیائومی موفق به کسب امتیاز ۸۶ درصد رضایت پس از خرید شد.
Muralikrishnan B ، مدیر عامل ، Mi در هند اظهار داشت که “ما متعهد به نوآوری مداوم با تمرکز بی دریغ بر روی کیفیت و تجربه مشتری هستیم. در این راستا ، ما عمیقاً اطمینان داریم از اینکه گوشی های هوشمند ما که برای هند طراحی شده اند، قادر به تحمل شرایط سخت محیطی و استفاده کاربردی در دنیای واقعی هستند.
در حالی که ما درباره بالا بودن در جدول های کیفیت هیجان زده ایم ، هدف ما ارائه بهترین کیفیت با قیمت واقعی و تجربه کاملاً مناسب برای مصرف کنندگان است.
شناختی از این قبیل به ما در مورد تصمیماتمان اطمینان بیشتری می دهد و ما را به این اطمینان می رساند که کاربر فقط بهترین ها را دریافت می کند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *