گجت پوشیدنی شیائومی
اخبار

شیائومی در سه ماهه دوم ۲۰۱۷ برترین فروشنده گجت های پوشیدنی در دنیا شد

اخیرا موسسه استراتژی آنالیتیکز که در زمینه تحقیقات بازار فعالیت دارد گزارشی از میزان تولید و فروش گوشی های هوشمند توسط شرکت های مختلف در سه ماهه دوم امسال را منتشر کرده بود که در ان شیائومی مجددا به جایگاه خود در میان پنج شرکت برتر بازگشته بود.

گجت پوشیدنی شیائومی

روز گذشته نیز موسسه استراتژی آنالیتیکز گزارش تولید و فروش گجت های پوشیدنی در سه ماهه دوم ۲۰۱۷ را منتشر کرد. بر طبق این گزارش میزان فروش تجهیزات پوشیدنی در سه ماه دوم امسال به ۲۱٫۶ میلیون دستگاه رسیده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۸ درصد افزایش یافته است. همچنین در این گزارش شیائومی با پشت سرگذاشتن غول هایی مثل فیت بیت و اپل به رتبه نخست فروشندگان گجت های پوشیدنی دست یافته است.

گجت های پوشیدنی

دو شرکت شیائومی و اپل با روش‌هایی بسیار متفاوت پا به عرضه‌ی ابزارهای پوشیدنی گذاشته‌اند. شیائومی محصولات متنوع‌تری را در این حوزه تولید می‌کند که اکثر این محصولات قیمت بسیار مناسبی داشته و امکاناتی مثل سنسور سنجش ضربان قلب و هشدارهای هوشمند را به کاربران ارائه می‌دهند.

نیل موستون، از تحلیل‌گران استراتژی آنالیتیکز، در بخشی از بیانه‌ی خود در مورد بازار دستگاه‌های پوشیدنی گفته است: با توجه به اینکه شیائومی در بازار مچ‌بندهای سلامتی ارزان‌قیمت فعالیت دارد و اپل نیز در این بازار ساعت‌های هوشمند رده‌بالا تولید می‌کند، کمپانی فیت‌بیت به نوعی در دام این دو شرکت قرار گرفته است.

بر اساس داده های این گزارش میزان فروش گجت های پوشیدنی در سه ماهه دوم ۲۰۱۷ حدود ۳٫۷ میلیون دستگاه بوده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال هفتصد هزار دستگاه افزایش یافته است. سهم این شرکت از بازار نیز از ۱۵ درصد سال گذشته به ۱۷٫۱ درصد رسیده است.

همه ما می دانیم که دلیل اصلی شهرت محصولات شیائومی به قیمت مناسب و کیفیت بالای آن ها برمی گردد، برای مثال فروش بالای مچ بند Mi Band 2 که جایزه بهترین طراحی را نیز دریافت کرده است، باعث شده تا شیائومی به برترین فروشنده گجت های پوشیدنی تبدیل شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *