اخبار

شرکت شیائومی تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex با فیلتر سه ساله را به زودی عرضه می کند

شرکت شیائومی تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex با فیلتر سه ساله را به زودی عرضه می کند

شرکت شیائومی یک محصول جدیدی با نام تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex را به پلتفرم Youpin اضافه کرده است. این محصول نسبت به دستگاه های تصفیه کننده آب معمولی تفاوت هایی دارد. اولین تفاوت این می باشد که در تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex از یک فیلتر فوق العاده با کیفیت و بادوام استفاده شده و شما نیازی نیست این فیلتر را تا سه سال تعویض نمایید. همچنین این محصول از طریق اپلیکیشن Mijia قابل کنترل می باشد و شما به آسانی می توانید آن را از طریق گوشی خود کنترل کنید. قیمت تعیین شده برای این محصول ۲۴۹۹ یوان (۳۷۲ دلار) می باشد که البته این مبلغ شامل هزینه نصب نیز می شود. انتظار می رود فروش این محصول در پلتفرم Youpin از تاریخ ۲۲ آوریل شروع شود.

شرکت شیائومی تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex با فیلتر سه ساله را به زودی عرضه می کنددستگاه تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex محصولی از شرکت تحقیق و توسعه AO Smith Environmental Appliance Global می باشد که این شرکت خدمات پس از فروش را نیز تامین می کند. این شرکت دارای یک آزمایشگاه چند منظوره برای پاکسازی آب بر اساس استانداردهای اعتباربخشی NSFCNAS می‌باشد که شامل ۱۸ ماژول برای آزمایشگاه‌های تحلیلی کاربردی دقیق است که می‌تواند فلزات سنگین، آنتی‌بیوتیک‌ها، میکروارگانیسم‌ها و مواد ضد عفونی را شناسایی کند. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از ۱۴۰ فناوری ثبت شده می‌باشد.

دستگاه تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex محصولی از شرکت تحقیق و توسعه AO Smith Environmental Appliance Global می باشددستگاه تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex از روش سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس با توان بازدهی ۵۵۰ گالنی برخوردار می باشد که این میزان نسبت به دستگاه های معمولی ۳۰ درصد بزرگ تر می باشد. خروجی آب این دستگاه نیز در هر دقیقه برابر ۱٫۶ لیتر می باشد. این به این معناست که آماده شده یک فنجان آب تازه و سالم تنها ۷٫۵ ثانیه به طول می انجامد، این دستگاه از نظر سرعت نیز ۶۰ درصد سریع تر از دستگاه های معمولی می باشد.برخلاف بسیاری از دستگاه های تصفیه کننده آب در این دستگاه خبری از محفظه ذخیره‌سازی آب نیست و آب به طور لحظه ای فیلتر و مورد استفاده قرار می گیرد. این مسئله موجب می شود تا به طور موثر ریسک آلودگی ثانویه که ممکن است در مخزن ذخیره آب بوجود آید را از بین برود.

دستگاه تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex از روش سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس با توان بازدهی 550 گالنی برخوردار می باشدعلاوه بر این، دستگاه تصفیه کننده آب هوشمند Chanitex غشای RO (اسمز معکوس) با عمر طولانی را که به طور مستقل توسط شرکت توسعه یافته است، بکار می‌گیرد. این غشا با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که دارد می تواند به مدت ۳ سال پاسخگوی مصرف شما باشد که نسبت به فیلتر های معمولی طول عمر بسیار بیشتری دارا می باشد. این دستگاه سیستم فیلتراسیون لایه‌ای پنج مرحله‌ای دارد که می‌تواند زنگار، فلس، فلزات سنگین، کلر باقی مانده و ناخالصی‌ها را از منبع آب معمول در خانه حذف کند. همچنین بو را از بین می‌برد و طعم را بهبود می‌بخشد. در این دستگاه همچنین از تکنولوژی مخصوصی استفاده شده که در هنگام قطع بودن برق آب به طور خودکار با استفاده از فشار موجود خارج می شود.

منبع: gizmochina

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *