معرفی محصول

شیائومی دوربین نظارتی جدیدی را با سنسور تشخیص حرکت عرضه کرد

شیائومی از طریق مجموعه محصولات Mijia، محصولات خانگی هوشمند خلاقانه ای را وارد بازار کرده است. حال این شرکت صدویکمین محصول هوشمند خود را که دوربین شبکه هوشمند Chong Mi Smart IP Camera می باشد را تحت برند Mijia روانه بازار کرده است.

دوربین نظارتی

دوربین نظارتی هوشمند Chong Mi ویژگی هایی دارد که آن را نسبت به دوربین های نظارتی قبلی شیائومی متمایز می کند. این دوربین زاویه دیدی معادل ۱۲۰ درجه دارد و مجهز به یک سنسور مادون قرمز برای فیلم برداری در شب است. وجود این سنسور دید در شب را تا فاصله ۹ متری امکان پذیر می سازد. البته این تنها ویژگی این دوربین جدید نیست بلکه این دوربین مجهز به سنسور تشخیص حرکت نیز هست و با کمک آن می تواند هر حرکتی را تشخیص دهد.

دوربین نظارتی

این دوربین نظارتی هوشمند جدید در قسمت پایه خود دارای چسبی می باشد که امکان نصب آن بر روی یک سطح صاف را فراهم می کند. همچنین دوربین هوشمند Chong Mi نسبتا سبک وزن به شمار می رود و تنها ۶۵ گرم وزن دارد. در کنار همه ویژگی های فوق، این دوربین از ضبط تصاویر تا رزولوشن ۷۲۰p HD نیز پشتیبانی می کند.

دوربین نظارتی

با این دوربین نظارتی هوشمند، که از طریق یک اپلیکیشن مخصوص به گوشی های هوشمند متصل می شود، می توانید به صورت زنده تمام محیط را زیرنظر داشته باشید. نکته جالب این است با استفاده از این دوربین حتی می توانید تماس تصویری دوطرفه با گوشی های هوشمند برقرار کنید. تصاویر این دوربین را نه تنها از طریق گوشی هوشمند، بلکه با استفاده از تلویزیون، کامپیوتر و سایر دستگاه ها نیز می تواند مشاهده کرد. برای پشتیبانی بهتر، این دوربین هوشمند مجهز به یک باتری ۱۰,۰۰۰mAh است. دوربین هوشمند شیائومی Chong MI را می توان با کمک پاوربانک نیز شارژ کرد. از این دوربین می توان در بیرون از خانه و یا در هنگام مسافرت در ماشین نیز استفاده نمود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *