اخبار

شیائومی برای دومین ماه پیاپی به فروش ۱۰ میلیون گوشی هوشمند دست پیدا کرد

شیائومی

شیائومی امروز اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیون دستگاه تلفن هوشمند را در ماه اکتبر به فروش رسانده است. با این حال، این اولین بار نیست که این شرکت چینی به این مهم دست پیدا کرده است.شیائومی در ماه گذشته نیز این شرکت توانسته بود رکورد فروش ۱۰ میلیون گوشی هوشمند را ثبت کند.مانو کومار جین، مدیرعامل شیائومی در هند ، در توییتر گفت که شیائومی در ماه اکتبر در مجموع ۱۰ میلیون گوشی هوشمند را در سراسر جهان به فروش رسانده است. وی همچنین افزود که این دومین ماه متوالی است که این شرکت توانسته بیش از ۱۰ میلیون گوشی هوشمنده را به فروش برساند.

در حالی که این شرکت میزان فروش را به صورت منتطه ای اعلام نکرده است، گزارش های متعدد نشان می دهد که یکی از دلایل این میزان فروش ، بازار هند است که ۳۰ درصد فروش کل این شرکت را تشکیل می دهد.یکی از دلایل این میزان فروش در هند جشنواره های فروش می باشد که طبق بررسی ها شیائومی توانسته در این جشنواره ها بیش از ۴ میلیون گوشی هوشمند را بفروش برساند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت شیائومی پیش از این اعلام کرده بود این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری، ۹۰ میلیون گوشی هوشمند را بفروشد و با توجه به میزان فروش این شرکت احتمال رسیدن به این رقم وجود دارد. برای دستیابی به این هدف شیائومی می بایست در سه ماهه پایانی سال ۳۰ میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند که در ماه اول این مدت(ماه اکتبر) توانست ۱۰میلیون گوشی را به فروش برساند و این به این معنی است که این شرکت در دو ماه باقیمانده باید ۲۰ میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند. براساس برآوردها، شیائومی، ۲۲ درصد بازار گوشی های هوشمند هند را که دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان است را در اختیار دارد.

تا به امروز، بیشترین  فروش گوشی های هوشمند توسط شیائومی در سال ۲۰۱۵ ثبت شده است، این شرکت  در آن سال توانست ۷۰ میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند. با این حال، برای آن سال، هدف شرکت فروش ۸۰ میلیون گوشی در نظر گرفته شده بود.

 

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *