شیائومی رسماً بعد از ۱ سال راه اندازی رابط کاربری MIUI 12 را تأیید می کند

شیائومی رسماً بعد از ۱ سال راه اندازی رابط کاربری MIUI 12 را تأیید می کند

سال گذشته ، شیائومی رابط کاربری سفارشی MIUI 11 خود را راه‌اندازی کرد و اکنون برند چینی تأیید کرده است که نسل بعدی رابط کاربری، MIUI 12 می باشد که به طور رسمی در راه است. این مطابق با الگوی شرکت برای رونمایی از نسخه جدید رابط کاربری خود در ابتدای سال است.
در حال حاضر ، جدا از تأیید رابط کاربری MIUI 12 ، شرکت شیائومی هنوز هیچ چیزی درباره با رابط کاربری آینده فاش نکرده است. از آنجایی که شیائومی به تازگی این موضوع را تأیید کرده است ، هنوز نمی توان چیز زیادی از آن بگوییم. با این حال ، ما انتظار داریم در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به دست ما برسد.
رابط کاربری MIUI یکی از مهمترین محصولات ارائه شده شیائومی بوده است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ منتشر شد.
از آن زمان که حدود ۴۴۴ هفته می گذرد، شرکت شیائومی به طور مداوم این سیستم عامل سفارشی (رابط کاربری ) را به روز می کند. انتظار می رود رابط کاربری MIUI 12 آینده که ۱۰مین رابط کاربری Xiaomi را مشخص می کند ، رابط تازه ای را همراه با برخی از ویژگی های چشمگیر به ارمغان بیاورد.
جالب خواهد بود که ببینیم این شرکت برای علامت گذاری این محصول برجسته چه برنامه ریزی کرده است. اخیراً گزارش شده است که این شرکت با وجود MIUI 12 ، پشتیبانی از یک حالت تاریک در سطح جهانی را ارائه می دهد. این یکی از توسعه دهندگان این شرکت است که روی این محصول آینده کار می کند.
در زمانی که شیائومی در حال انتشار رابط کاربری MIUI 11 پایدار برای اکثر دستگاههای شیائومی و Redmi می باشد ، کار روی ویژگی های جدید MIUI 12 را آغاز کرده است. در ماه اکتبر گذشته ، مدیر عامل شرکت Xu Jieyun ، مدیر کل روابط عمومی تأیید کرد که شیائومی قبلاً کار روی سیستم عامل جدید MIUI 12 را آغاز کرده است.
MIUI 11 که به تازگی راه اندازی شده است ، یک بروزرسانی بزرگ برای شیائومی است که موارد زیادی را برای سیستم عامل محبوب سفارشی تغییر می دهد. با شروع جنبه های بصری ، شما نمادهای کمی بهتر و واضح تر ، حالت تاریک گسترده در سیستم ، فونت سیستم Mi Lan Pro جدید و عملکرد صفحه نمایش همیشه روشن را بهبود می بخشید. همچنین انیمیشن های جدید ، تم ها ، تصاویر زمینه و سیستم اطلاع رسانی بهبود یافته ای نیز وجود دارد.
همچنین این رابط کاربری بر افزایش تجربه صوتی با جلوه های جدید صوتی طبیعی پویا و آلارم جدید تمرکز دارد. شیائومی همچنین از مجموعه جدید Mi Go Travel خبر داد که در رزرو بلیط برای طیف گسترده ای از حمل و نقل با هواپیما ، راه آهن و اتوبوس همراه با تبدیل ارز و حالت صرفه جویی در مصرف انرژی به شما کمک می کند.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه