اخبار

شرکت شیائومی از روتر Mi Router 4C رونمایی کرد

شرکت شیائومی از روتر Mi Router 4C رونمایی کرد

شرکت شیائومی اولین روتر خود را در سال ۲۰۱۳ روانه بازار کرد و باتوجه به زمان انتشار باید بگوییم یکی از قدیمی ترین خط تولیدهای شیائومی مربوط به روترهای آن می باشد و این مسئله به دلیل اهمیت بسیار زیاد شبکه بیسیم و استفاده روز افزون از روترها می باشد و در حال حاضر روترها یکی از بخش های مهم شرکت شیائومی را تشکیل می دهند. این شرکت به تازگی از جدیدترین روتر خود با نام Mi Router 4C رونمایی کرد.

شرکت شیائومی از روتر Mi Router 4C رونمایی کرد
روتر Mi Router 4C یک نسخه بروز شده از چهارمین نسل روترهای شیائومی می باشد که شامل Mi Router 4 با قیمت ۱۹۹ یوان ( تقریباً ۳۰ دلار) و Mi Router 4Q با قیمت ۹۹ یوان ( تقریباً ۱۴ دلار) می باشد. روتر Mi Router 4Q نیز دارای قیمتی مشابه روتر ۴Q می باشد. این روتر سومین محصول از سری خود می باشد که از نظر طراحی دارای تفاوت زیادی با سایر نسخه ها نمی باشد.

شرکت شیائومی از روتر Mi Router 4C رونمایی کرد این روتر همانند سایر روترهای نسل چهارم شیائومی دارای ۴ آنتن می باشد که این ۴ آنتن می توانند سیگنال ها را در تمامی جهات منتشر کنند. این روتر در رنگ سفید عرضه می شود و از نظر طراحی بسیار جمع و جور می باشد. همچنین این دستگاه دارای ۶۴ مگابایت حافظه داخلی می باشد و قابلیت پشتیبانی از اپلیکیشن Mi Home را دارا می باشد. طبق پوستر منتشر شده فروش این روتر از تاریخ ۳۰ جولای آغاز می شود.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *