شیائومی
اخبار

شیائومی سومین خرده فروش بزرگ چین شد

بازار خرده فروشی چین با سرعت بسیار زیادی در حال رشد است. بر طبق گزارش سالیانه سرویس های آماری چین، شیائومی با قرار گرفتن در جایگاه سوم به یکی از رقبای برتر در این زمینه تبدیل شده است. جایگاه اول و دوم به شرکت های علی بابا و JD.com تعلق دارد. شیائومی با کسب ۸۷٫۱۲ امتیاز  با JD.com که ۹۲٫۸۶ امتیاز کسب کرده است، فاصله چندانی ندارد. علاوه بر این با در نظر در گرفتن این نکته که این شرکت ۱۰ سال پس از JD.com تاسیس شده است اختلاف امتیازها کمرنگ تر نیز می شود. یکی از رقبای اصلی شیائومی یعنی هواوی نیز در جایگاه پنجم قرار گرفته و در حال تلاش برای رسیدن به جایگاه های بالاتر است.

شیائومی

علی رغم تمامی تردیدها شیائومی با فتح بازارهای چین و دیگر کشورها توانسته است به موفقیت های اخیرش دست یافته و به برند مشهوری در جهان تبدیل شود که مایه مباهات آسیا است. هر هفته حدود ۲۰۰ میلیون کاربر این شرکت بروزرسانی ها و فریمورهای جدید را برای گوشی های هوشمند خود دانلود می کنند. تعداد طرفداران این برند پیوسته در حال افزایش است و این شرکت با افتتاح ۱۰۰ نمایندگی جدید در حال تلاش برای برقراری ارتباط با کاربرانش خارج از فضای وب است.

شیائومی

هدف اصلی شیائومی حذف این تفکر که تنها محصولات لوکس کیفیت دارند و ثابت کردن امکان خرید گجت های با کیفیت بالا با قیمت منطقی است. متخصصین شیائومی بصورت پیوسته بر گرایشات مصرف کنندگان نظارت می کنند تا محصولی مطابق نیازهای ان ها تولید کنند. با رویکرد نوآورانه و تخصصی که این شرکت در پیش گرفته می تواند به این هدف دست یابد.

شیائومی از یک تولیدکننده گوشی های هوشمند فراتر رفته و به یک مجموعه عظیم فناوری تبدیل شده است. یک دوجین از استارتاپ ها با کمک پلتفرم جمع سپاری شیائومی تاسیس شده اند.

اکوسیستم خانه هوشمند در دنیای گجت ها و لوازم خانگی فلسفه ای جدید بوده و گجت های بسیاری را زیر چتر خودش گرد اورده است. شیائومی در این زمینه شرکتی پیشرو است و مشاهده نواوری های این شرکت باعث شگفت زده شدن کاربران می شود.

شیائومی

در انجمن طرفداران شیائومی می توانید خبرها و اطلاعات تازه درباره گجت ها را خوانده و با کاربران دیگر ارتباط داشته باشید. استراتژی بازاریابی این برند که زمینه بحث و گفتگوی متخصصان این زمینه بوده است را نیز نباید فراموش کنیم. با در نظر گرفتن این مطالب می توان گفت غرش اقتصادی شیائومینزدیک است

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *