اخبار

شیائومی شبکه ۵G را با موفقیت بر روی گوشی Mi Mix 3 آزمایش کرد

شیائومی شبکه 5G را با موفقیت بر روی گوشی Mi Mix 3 آزمایش کرد

شبکه ۵G در حال حاضر مهمترین موضوع در حوزه ارتباطات می باشد و شرکت های تولید کننذه گوشی های موبایل به شدت در حال کار بر روی این شبکه و امواج آن می باشند. بیشتر شرکت های تولید کننده تا سال آینده از فناوری ۵G در گوشی های خود استفاده نمی کنند اما همه آنها در حال کار بر روی این شبکه هستند تا در زمان عرضه گوشی ها با مشکلی مواجه نشوند.

در حال حاضر شرکت شیائومی جدیدترین شرکتی است که اعلام کرده است که با موفقیت آزمایش مربوط به شبکه ۵G را انجام داده است. این خبر از طریق صفحه ویبو یکی از مدیران شرکت شیائومی منتشر شده و همچنین در تصویر منتشر شده نیز مشخص شده است که کدام گوشی در این تست شرکت کرده است. طبق عکس منتشر شده آزمایش شبکه ۵G بر روی گوشی Mi MIX 3 انجام شده است.

شیائومی شبکه 5G را با موفقیت بر روی گوشی Mi Mix 3 آزمایش کردهفته گذشته پس از رونمایی از گوشی Honor Magic 2 شرکت شیائومی نیز از طریق ویبو یک تصویر از گوشی Mi MIX 3 منتشر کرد و نکته جالب در مورد این دو گوشی این بود که نه تنها از نظر داشتن صفحه نمایش تمام صفحه دارای شباهت بودند بلکه از نظر سیستمکشویی نیز دارای طراحی مشابهی هستند. هرچند عکسی که هفته پیش منتشر شده بود یک رندر بود اما تصویر فعلی خود گوشی را نشان می دهد. مجهز بودن این گوشی به شبکه ۵G می تواند طرفداران برند شیائومی که قصد خرید این گوشی را دارند را بسیار خوشحال کند.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *