اخبار

شیائومی صفحه کلید مکانیکی بی سیم IQUNIX F96 را عرضه می کند

شیائومی صفحه کلید مکانیکی بی سیم IQUNIX F96 را عرضه می کند

Youpin شیائومی با عرضه پلتفرمی وسایل جالب زیادی را برای ما به ارمغان آورده است ، اما محصول امروزی بسیار مرسوم تر است. IQUNIX F96 یک کیبورد مکانیکی جدید است که دارای کلیدهای Cherry MX و جداسازی کلید می باشد. نسخه سیمی از ۸۹۶ یوان (۱۳۰ دلار) شروع می شود ، در حالی که نوع سیمی + بلوتوث به ۱۱۸۸ یوان (۱۷۲ دلار) می رسد. بنابراین ، در اینجا نگاهی دقیق تر به ابعاد این صفحه کلید مکانیکی رنگارنگ کوچک می اندازیم.
ابعاد اندازه گیری شده صفحه کلید IQUNIX F96 42*123.5*42 میلی مترمی باشد و دارای وزنی برابر با ۱۰۶۰ گرم می باشد. این صفحه کلید دارای بدنه ای از جنس آلیاژ آلومینیومی با سه رنگ آبی تیره ، نارنجی مرجانی و سفید و همچنین چراغ های داخلی RGB با انواع نورپردازی می باشد.
صفحه کلید مکانیکی IQUNIX F96 از سوییچ های Cherry MX استفاده می کند ، و اطمینان حاصل می کند که کلیدها با هربار فشار دادن یک کلیک خوب و رضایت بخش را برای شخص داشته باشند. این صفحه کلید دارای آپشن های قرمز ، سبز ، قهوه ای و قرمز تیره می باشد مانند آنچه از صفحه کلید مکانیکی انتظار دارید. در مورد اتصال ، نسخه بی سیم صفحه کلید IQUNIX F96 برای اتصال بی سیم خود از بلوتوث ۴٫۰ استفاده می کند. دستگاه می تواند به طور یکپارچه بین سه دستگاه مختلف زوج جابجا شود و در صورت نیاز ناگهانی به آن ، می توانید از یک کابل USB Type-C برای اتصال سیمی نیز استفاده کنید. به طور کلی ، صفحه کلید IQUNIX مانند یک صفحه کلید مکانیکی جامد به نظر می رسد ، به خصوص با اندازه کوچکتر آن ، قابل حمل است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *