اخبار

شیائومی افتتاح فروشگاه های خود را در سال ۲۰۱۸ ادامه می دهد

شیائومی افتتاح فروشگاه های خود را در سال 2018 ادامه می دهد

در ابتدای سال ۲۰۱۷ شرکت شیائومی اعلام کرد که قصد افتتاح ۲۰۰ فروشگاه در سرتاسر چین را دارد و این شرکت قصد دارد این فروشگاه ها را برای افزایش فروش آفلاین خود افتتاح کند این شرکت چینی توانست به این مهم دست پیدا کند و با افزایش فروش این شرکت شیائومی توانست در بین ۵ شرکت برتر دنیا در زمینه تولید گوشی های هوشند قرار بگیرد. با وجود اینکه تعداد فروشگاه های شیائومی در سرتاسر چین افزایش پیدا کرده است اما همچنان شاهد بوجود آمدن صف خریداران در این فروشگاه ها هستیم. این مسئله در زمان برگزاری جشنواره ها افزایش پیدا می کند. برگزاری جشنواره بهاره باعث بوجود آمدن صف های طولانی در فروشگاه های شیائومی در شهرهای مختلف شده است. این خریداران برای انجام خرید خود باید مدت زمان نسبتاً طولانی را در صف ها باقی بمانند.

شیائومی افتتاح فروشگاه های خود را در سال 2018 ادامه می دهد مدیرعامل شرکت شائومی آقای لی جون به تازگی یک مطلب را بر روی صفحه اجتماعی خود قرار داده و در این مطلب اعلام کرده است که یکی از دوستانش برای خرید یک هدست از فروشگاه شهر شنزن مجبور شده است مدتی را در صف باقی بماند. مسئول فروشگاه از طرفداران شیائومی عذرخواهی کرده و اعلام کرده در طول جشنواره ها میزان فروش آن ها افزایش پیدا کرده و به همین دلیل کاربران باید در صف برای تحویل محصول مورد نظر خود قرار بگیرند. آقای لی جون اعلام کرد که فرایند بازکردن فروشگاه های شیائومی در سال ۲۰۱۸ نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

شیائومی افتتاح فروشگاه های خود را در سال 2018 ادامه می دهد فروشگاهی که در مطلب اقای لی جون به آن اشاره شده است در شهر شنزن واقع شده و در حال حاضر بزرگترین فروشگاه شائومی در سرتاسر چین می باشد. در صحبت های آقای لی جون مطلب جدیدی به چشم نمی خورد شرکت شیائومی در سال گذشته اعلام کرد که ان ها قصد دارند در ۳ سال آینده ۲۰۰۰ فروشگاه ایجاد کنند. نیمی از این فروشگاه ها قرار است که در خارج از کشور چین ایجاد شوند. شرکت شیائومی فعالیت خود را در بازار هند ادامه می دهد و به تازگی توانسته است که اولین فروشگاه را با مالکیت ۱۰۰ درصد خود در این کشور افتتاح کند. شیائومی همچنین اولین فروشگاه خود را در کشور فیلیپین ایجاد کرد و همچنین شاهد حضور فروشگاه های این شرکت در کشورهایی مانند روسیه، اسپانیا و ایتالیا نیز می باشیم. این شرکت همچنین برنامه باز کردن فروشگاه های جدید چه در کشور چین و چه در خارج از آن را ادامه می دهد و بطور قطع این یک خبر خوب برای طرفداران این برند می باشد.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *