اخبار

شرکت های شیائومی و VIOMI در حال کار بر روی دو یخچال هوشمند می باشند

شرکت های شیائومی و VIOMI در حال کار بر روی دو یخچال هوشمند می باشند

شرکت شیائومی ممکن است که بعنوان تولید کننده گوشی های هوشمند شناخته شود اما این شرکت چینی همراه با سایر برندهای اکوسیستم خود به تولید محصولات مختلفی مانند لوازم خانگی می پردازد. در بین لوازم خانگی این شرکت تا کنون ۲ یخچال را روانه بازار کرده است. حال طبق اخبار رسیده این شرکت در حال کار بر روی دو یخچال هوشمند جدید می باشد و بنظر می رسد که یخچال های جدید برخلاف نسخه های قبلی با برند شیائومی عرضه خواهند شد.

طبق یک گزارش اختصاصی که در سایت Winfuture.De منتشر شده است شرکت شیائومی این یخچال ها را با همکاری VIOMI تولید می کند. شواهدی از وجود این ۲ یخچال در سایت Bluetooth SIG منتشر شده است. طبق آنچه که در این سایت آمده است این دستگاه ها بصورت ۲ درب و ۳ درب و بدون برفک هستند و به ترتیب دارای نام های Xiaomi Mi Bottom Refrigerator و Mi 3-Door Refrigerator شناخته می شوند. همچنین ظرفیت این ۲ به ترتیب ۲۷۲ و ۳۰۱ لیتر ذکر شده است. هر ۲ یخچال از یخچال هوشمند VIOMI که دارای ظرفیت ۴۵۰ لیتر می باشد کوچک تر هستند.

شرکت های شیائومی و VIOMI در حال کار بر روی دو یخچال هوشمند می باشندهمچنین در حال حاضر نمی توان درمورد اندازه صفحه نمایش این محصولات صحبتی کرد. یخچال هوشمند اختصاصی VIOMI دارای یک صفحه نمایش لمسی ۲۱ اینچی می باشد. همچنین طبق آنچه که آمده است این یخچال ها به ترتیب از بلوتوث ۴٫۲ و بلوتوث ۵ و Wifi پشتیبانی می کند. از آنجاییکه هر دو دستگاه توانسته اند تأییدیه بلوتوث خود را بدست بیاورند ممکن است که شرکت شیائومی بزودی از این یخچال ها رونمایی کند. پس باید تا زمان رونمایی از این محصولات منتظر بمانیم و ببینیم که شرکت شیائومی از چه ویژگی هایی در این یخچال ها استفاده کرده است.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *