اخبار

شیائومی چتر فوق سبک Huayang را به زودی عرضه می کند

چتر فوق سبک Huayang

جدیدترین محصول تولید شده توسط شیائومی که با برند میجیا وارد بازار شده است یک چتر می‌باشد. چتر فوق سبک Huayang تنها یک چتر معمولی نیست. آن چه این چتر را از سایر چترهای موجود در بازار متمایز می‌سازد بدنه اسکلتی ساخته شده از فیبر کربن آن است، که این چتر را بسیار سبک اما در عین حال قوی می‌سازد.

چتر فوق سبک Huayang

فیبر کربن یک ماده بسیار قوی و سبک بوده که عمدتاً در صنعت خودروسازی و هوافضا به کار می‌رود. این ماده به تازگی در محصولات مصرفی نیز به کار گرفته شده و در نتیجه منجر به تولید محصولاتی سبک اما در عین حال بسیار مقاومشده است.

برخلاف اکثر چترهای موجود در بازار که دارای یک بدنه فلزی هستند، چتر فوق سبک Huayang این بدنه فلزی را با فیبر کربن جایگزین نموده، در نتیجه یک چتر قوی‌تر و همچنین سبک‌تر به وجود آمده است.

بدنه ساخته شده از فیبر کربن به اندازه کافی برای مقاومت در برابر بادهای تند و قوی مقاوم می‌باشد. بخش سایبان یا روکش چتر از یک ماده بسیار مقاوم در برابر آب ساخته شده که هنگام بارندگی از خیس شدن شما جلوگیری می‌کند. در ساخت سطح این ماده از یک پوشش نانو استفاده شده که آب را به خود جذب نمی‌کند. بلافاصله پس از بارش باران می‌توان چتر را با تکان دادن خشک نموده و بدون نگرانی آن را هر جایی قرار داد.

چتر فوق سبک Huayang به رنگ آبی روشن، مشکی و نارنجی در بازار عرضه خواهد شد. وزن این چتر تنها ۸۵ گرم بوده و قطر آن ۸۵ سانتی متر است. اندازه این چتر پس از تا کردن تنها ۲۳ سانتی متر خواهد بود، در نتیجه خانم‌ها به راحتی می‌توانند آن را در کیف دستی خود جای دهند.

 

چتر فوق سبک Huayang

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *