اخبار

شیائومی به زودی کوچک‌ترین تلویزیون خود را منتشر می‌کند

چندی پیش خبر دریافت گواهی نامه اجباری کشور چین ( CCC) توسط کوچک‌ترین تلویزیون شیائومی منتشر شد. شیائومی در یک آگهی زمان عرضه تلویزیون جدید را روز ۱۸ جولای ( فردا) اعلام کرده است. در پوستر منتشر شده اندازه صفحه نمایش تلویزیون به وضوح مشخص نشده است و مشخص نیست که محصول جدید، اندازه کوچکی خواهد داشت یا هم‌اندازه با تلویزیون های معمولی خواهد بود اما با توجه به تیزر پخش شده می‌توان اندازه آن را حدس زد.

شیائومی

در پوستر منتشر شده، سوالاتی از جمله “چنانچه اتاق خواب کوچک باشد، فضای کافی برای تلویزیون وجود نخواهد داشت” یا ” چنانچه تلویزیون سالنی و شهری ( rental) برای جابجایی بسیار سنگین باشد” مطرح شده است. شکی وجود ندارد که اندازه تلویزیون از محصولات منتشر شده شیائومی کوچک‌تر است. در پوستر به قیمت پایین‌ این تلویزیون که بزودی عرضه خواهد شد نیز اشاره شده است که با توجه به این اطلاعات می‌توان حدس زد که محصول، نسخه ۳۲ اینچی Mi TV 4A می‌باشد.

فارغ از اندازه تلویزیون که انتظار می‌رود در حدود ۳۲ اینچ باشد، تلویزیون جدید شیائومی دارای مشخصاتی مشابه دیگر مدل‌های موجود  Mi TV 4A می‌باشد، که مدل‌های ۴۳ اینچی، ۴۹ اینچی، ۵۵ اینچی و ۶۵ اینچی این محصول به بازار ارائه شده اسروانه بازار شده است. شروع فروش تلویزیون جدید در ساعت ۱۰ صبح فردا در فروشگاه شیائومی خواهد بود. برای اطلاع از قیمت این محصول باید تا فردا منتظر بمانیم اما قیمت آن در حدود ۱۴۹۹ یوان حدس زده می‌شود.

شیائومی

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *