اخبار

شیائومی یوپین بخاری رومیزی Mijia را راه اندازی می کند

شیائومی یوپین بخاری رومیزی Mijia را راه اندازی می کند

شیائومی یوپین بخاری رومیزی Mijia را که گرمایش فوری و جریان هوا گسترده ای را ارائه می دهد،راه اندازی می کند.

شیائومی به تازگی در اوایل هفته جاری محصول جدید Mijia را به بازار عرضه کرده است. این محصول، بخاری رومیزی جدید Mijia است که ۱۲۹ یوان (تقریبا ۱۹ دلار آمریکا) قیمت دارد ، اما در حال حاضر با تخفیف ۱۱۹ یوان (تقریباً ۱۷ دلار آمریکا) در دسترس است. این محصول جدید با طراحی عنصر گرمایش سرامیکی PTC ساخته شده است که گرمایش فوری را ارائه می دهد و هیچ شعله ای تولید نخواهد کرد. این باعث می شود که هنگام استفاده ایمن و پایدارتر باشد. همچنین قادر به دمیدن هوای گرم در چند جهت تا زاویه ۴۵ درجه است ، و اثرات آن از جریان نرم هوا گرفته تا نسیم گرم و ملایم متغیر است.شیائومی یوپین بخاری رومیزی Mijia را راه اندازی می کند
حداکثر قطر این بخاری رومیزی میجیا ۱۳۲ میلی متر با طراحی ورودی ۳۶۰ درجه پنهان در پایین است که امکان تأمین هوا و بلامانع را فراهم می کند. برای ایمنی ، این محصول با مواد نسوز V0 وارد بازار می شود و از محافظت حرارتی دوگانه پشتیبانی می کند. بنابراین وقتی دمای داخلی به سطوح بالاتر می رسد ، ترموستات به طور خودکار سیستم گرمایشی را قطع می کند و حتی اگر ترموستات خراب شود ، فیوز به طور خودکار مدارها را قطع می کند تا از حوادث جلوگیری کند.
علاوه بر این، بخاری رومیزی Mijia همچنین دارای یک مکانیسم محافظت در برابر خاموش شدن با یک سوئیچ کمپرسی داخلی است که می تواند بررسی کند که اگر زاویه درست نباشد، به طور خودکار خاموش شود.
با نزدیک شدن فصل زمستان و تبدیل شدن به کار در خانه در سال ۲۰۲۰ ، این محصول جدید می تواند فروش خوبی داشته باشد. علاقه مندان می توانند از پلت فرم Xiaomi Youpin برای دیدن جزئیات بیشتر استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *