اخبار

شیائومی یوپین فلاسک وکیوم Mijia جدید را با یک پوشش Pop up راه اندازی می کند

شیائومی یوپین فلاسک وکیوم Mijia جدید را با یک پوشش Pop up راه اندازی می کند

در آگوست سال ۲۰۲۰ ، شیائومی فلاسک وکیوم Mijia را با توانایی ۱۲ ساعت حفظ گرما / سرما و ظرفیت ۵۰۰ میلی لیتر راه اندازی کرده بود. اکنون ، این شرکت نسخه بروز شده ای از همان فلاسک را به بازار عرضه کرده است که با اندکی تغییر در طراحی وارد بازار می شود.
نسخه جدیدی از فلاسک وکیوم Mijia دارای درب متفاوتی است که به صورت پوشش قابل باز و بسته شدن روی فلاسک قرار دارد.
این پوشش جدید توسط مکانیزمی در جلو نگه داشته می شود که می توان برای باز کردن درب آن را کمی فشار داد. این به سهولت استفاده از محصول می افزاید: کاربرپسندتر از مدل قبلی است زیرا نگه داشتن و استفاده از آن فقط با یک دست آسانتر است.شیائومی یوپین فلاسک وکیوم Mijia جدید را با یک پوشش Pop up راه اندازی می کند
همانند محصول عرضه شده قبلی، این فلاسک همچنین از فولاد ضد زنگ ۳۱۶L طراحی شده که با یک لایه وکیوم با استفاده از فناوری جوشکاری لیزر ساخته شده است. ظرفیت کل این قمقمه ۴۸۰ میلی لیتر است که کمی کمتر از ۵۰۰ میلی لیتر مدل قبلی است. وزن این مدل به دلیل مکانیزم پوششی اضافه شده از ۲۱۵ گرم به ۲۲۵ گرم افزایش یافته است.
برای کنترل حرارت، فلاسک از یک لایه بازتابنده مسی همراه با لایه وکیوم شده برای حفظ گرما درون فلاسک استفاده می کند ، که برای خنک نگه داشتن مایعات سرد نیز مفید است.
فلاسک وکیوم Mijia جدید شیائومی در آزمایشات داخلی در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد با مایع گرم ۹۵ درجه سانتیگرادی به ۶ ساعت حفظ گرما یا سرما دست یافت. بعد از ۶ ساعت ، دمای آب فقط به حدود ۶۸ درجه سانتی گراد کاهش یافت. برای آزمایش مایعات سرد نیز به همین نتیجه رسیده است. قمقمه فندکی Mijia جدید در حال حاضر در شیائومی یوپین موجود است و ۹۹ یوان (تقریباً ۱۵ دلار آمریکا) قیمت دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *