اخبار

شیائومی یک اسکوتر برای کودکان با قیمت ۲۴۹ یوآن عرضه کرد

شیائومی یک اسکوتر برای کودکان با قیمت 249 یوآن عرضه کرد

شرکت شیائومی آخر هفته گذشته یک مجصول جدید برای کودکان عرضه کرد، این محصول که یک اسکوتر زیبا می باشد با قیمت بسیار مناسب ۲۴۹ یوآن برای فروش قرار گرفته است.

این اسکوتر با رعایت تمامی موارد ایمنی و سه ارتفاع قابل تنظیم تولید شده است. در زیر قسمت جلویی این اسکوتر دو چرخ با فاصله ۲۴ سانی متر قرار گرفته تا حفظ تعادل برای کودکان آسان تر باشد و احتمال افتادن کودکان به حداقل برسد. چرخ های این اسکوتر دارای ۵ سانتی متر عرض می باشد تا هیچگونه خطری کودکان را تهدید نکند.شیائومی یک اسکوتر برای کودکان با قیمت 249 یوآن عرضه کرد

چرخ های این اسکوتر از مواد PU و به صورت ضد لغزش ساخته شده تا در هر نوع جاده ای بدون نگرانی بتوان از آن استفاده کرد. برای ساخت بدنه این دستگاه از آلیاژ آلومینیوم استفاده شده که از استحام بسیار بالایی برخوردار می باشد. محل قرار گیری پا دارای ۱۴ سانتی متر عرض می باشد تا کودک به آسانی بتواند پای خود را بر روی آن قرار دهد. اسکوتر کودک شیائومی می تواند تا وزن ۵۰ کیلوگرم را تحمل کند و ارتفاع آن را می توان از بین سه مقدار ۷۵/۸۲/۸۹ سانتی متر انتخاب کرد. همچین این اسکوتر جمع می شود و می توان آن را به آسانی حمل کرد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *