اخبار

اطلاعات تازه نشان می دهد شیائومی A1 دارای صفحه نمایش بدون حاشیه است

گفته می شود گوشی شیائومی A1 نام گوشی هوشمند بعدی با اندروید وان می باشد. گزارش های پیشین اعلام کرده بودند که شیائومی Mi A1 یکی از مدل های زیرمجموعه ی Mi 5X خواهند بود اما اطلاعات درز شده ی جدید خلاف این را می گویند.

شیائومی A1

یکی از کابران Weibo عکسی را منتشر کرده است که مطمئن است شیائومی Mi A1 است و آن ها یک گوشی تمام صفحه عرضه می کنند. هیچ حاشیه ای در کناره های گوشی نیست، و گوشه ها و ضخامت بسیار کمی دارند، حتی با ضخامتی کمتر از گلکسی نوت ۸٫

اگر این تصویر، طراحی واقعی شیائومی A1 باشد، پس این گوشی مدلی از سری Mi 5X نیست و یک گوشی کاملا متفاوت می باشد. همچنین این کاربر Weibo تصویری از صفحه ی امواج رادیویی قرار داده است که شیائومی A1 را در کنار سایر گوشی های هوشمند شیائومی نشان می دهد. متاسفانه این دستگاه فعلا از روی سایت حذف شده است.

جزئیات دیگر A1 فعلا ناشناخته است و ما امیدواریم اطلاعات جدیدتری را به زودی بدست آوریم. شیائومی در ۵ سپتامبر رویدادی را پیش رو دارد و حدس می زنیم که در این رویداد، گوشی Mi Mix 2 یا نسخه ی جهانی Mi 5X عرضه شود، و شاید یک دستگاه کاملا متفاوت معرفی شود. یک ویژگی اساسی که ما از این دستگاه داریم، وجود دوربین دوگانه در آن می باشد.

شیائومی A1

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *