اخبار

شیائومی Mi 6 اولین گوشی دارای MIUI 9 خواهد بود

اخیرا، یک کارمند رسمی شیائومی اشاره کرد که نسل جدید رام شرکت با نام MIUI 9 قبل از ۱۹ آگوست عرضه می شود. یک منبع جدید اکنون اعلام کرد که پرچمدار اخیر شیائومی یعنی گوشی Mi 6 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به MIUI 9 به روز رسانی خواهد شد.

 

miui 9

 

این جزئیات در انجمن گفتگوی MIUI در یک گفتگوی گروهی توسط یکی از مدیران تاییدشده ی انجمن با نام Mushroom bread افشا گردید. شما می توانید تصویر این گفتگو را در انتهای این خبر مشاهده کنید. این مدیر بیان کرد که مهندسین MIUI بیش از یک ماه بصورت مداوم روی آن کار کرده اند تا MIUI 9 به موقع عرضه شود. او کمی بیشتر جلو رفت و اعلام کرد اولین بسته ی به روز رسانی برای گوشی Mi 6 عرضه می شود و سپس به سایر گوشی های شیائومی آماده خواهد شد. او جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار نداد اما ما انتظار داریم MIUI 9 در اواخر این ماه یا اوایل ماه بعد عرضه شود. بنابراین، اگر گوشی شیائومی Mi 6 دارید، برای لحظات هیجان انگیز آماده شوید زیرا MIUI 9 ویژگی های هیجان انگیزی دارد.

بر اساس گفته های مدیرعامل شیائومی، MIUI 9 با بهینه سازی های بهتری برای تجربه ی آسان و دوام عمر بیشتر باتری همراه خواهد بود. برخی ویژگی های دیگر شامل ضبط کننده ی صفحه، جدا کننده صفحه و حالت تصویر در تصویر است. بر اساس شینده ها از شیائومی این رام سفارشی شده همچنین انتظار می رود سبک تر و ساده تر باشد.

 

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *