معرفی محصول

شیائومی با Mi AI Speaker وارد رقابت اسپیکر های هوشمند شد

Mi AI Speaker

شیائومی کم کم دارد عادت می کند تا در رویداد های خود، محصولی را معرفی کند که تا قبل از آن کسی از وجودش خبر نداشته است. سال گذشته، شیائومی این حرکت را با معرفی گوشی Mi MIX در مراسم معرفی Mi Note 2 انجام داد. امروز این شرکت، اسپیکر هوشمند Mi AI Speaker را در مراسم رونمایی از رابط کاربری MIUI 9 و گوشی هوشمند Mi 5X معرفی نمود.

انتظار می رفت تا شیائومی به لیست بلند بالای تولید کنندگان اسپیکر های هوشمند بپیوندد. تولید اسپیکر برای این شرکت کار جدیدی به شمار نمی رود زیرا در گذشته اسپیکر هایی متصل به اینترنت را عرضه کرده بود.

Mi AI Speaker

طراحی Mi AI Speaker

اگر فکر می کنید Mi AI Speaker شبیه دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی نسخه ۲ در ابعاد کوچک تر است مورد سرزنش قرار نخواهید گرفت. این اسپیکر با گوشه های گرد و همچنین توری خود، شباهت زیادی با تصفیه کننده هوا دارد. یک حلقه LED چند رنگ در بالای اسپیکر وجود دارد که زمانی که دستگاه فعال می شود آن نیز روشن می شود. کلید های کنترلی نیز در داخل این حلقه LED قرار گرفته اند.

Mi AI Speaker

کارکرد های MI AI Speaker

اسپیکر هوشمند شیائومی MI AI Speaker به گونه ای طراحی شده تا بدون در نظر گرفتن سن، بتواند برای تمامی اعضای خانواده به آسانی قابل استفاده باشد. این دستگاه می تواند صبح ها شما را از خواب بیدار کند، برنامه روزانه تان را برای شما بخواند، یادداشت برداری کند، وضعیت هوا را برایتان بگوید و منابع خبری را که قبلا برای آن تعریف کرده بودید برایتان بخواند.

قابلیت جالب MI AI Speaker، توانایی کنترل سایر دستگاه های Mi Home، می باشد که برای نمونه می توان به کتری برقی هوشمند شیائومی، سه راهی های برق هوشمند، لامپ ها، و پلوپز هوشمند شیائومی اشاره کرد. این اسپیکر حتی می تواند زمانی که خانه را ترک می کنید جاروبرقی رباتی هوشمند شیائومی را فرامیخواند تا خانه را تمیز کند و یا دوربین های امنیتی شیائومی را روشن کند. اگر برای خرید محصولات خانگی هوشمند شیائومی مردد بوده اید، این اسپیکر می تواند شما را متقاعد به خرید کند.

شما می توانید با این اسپیکر، مکالمات معمولی داشته باشید، از آن سوال بپرسید و یا حتی بخواهید تا به فرزندانتان آموزش دهد.

Mi AI Speaker

مشخصات Mi AI Speaker

این اسپیکر دارای شش میکروفن همه جانبه در قسمت بالایی خود می باشد که می تواند صداها را تا فاصله ۱۶ متری تشخیص دهد. در مجموع سه اسپیکر بر روی این دستگاه وجود دارد، یکی از آن ها یک اسپیکر ۳۶۰ درجه در پایین دستگاه و دو تای دیگر بر روی دو قسمت از چهار قسمت کناری دستگاه قرار گرفته اند. شما می توانید با کمک بلوتوث، DLNA و یا WiFi به اسپیکر متصل شوید.

Mi AI Speaker

همچنین مرکز مهارتی نیز وجود دارد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد کارکرد های شخص ثالث را به دستگاه اضافه کنند و در نتیجه اسپیکر هوشمند شما بتواند کارهای جدیدی یاد بگیرد.

Mi AI Speaker

قیمت Mi AI Speaker

اسپیکر هوشمند شیائومی Mi AI Speaker، قیمتی معادل ۲۹۹ یوآن( ۴۴ دلار) خواهد داشت. این دستگاه تنها دارای رنگ سفید خواهد بود و در ماه آگوست(مرداد) وارد بازار خواهد شد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *