اخبار

مقایسه سرعت شیائومی Mi6 با رابط کاربری MIUI 9 و سامسونگ گلکسی S8 و هواوی P10

رابط کاربری MIUI 9

هفته گذشته شیائومی از رابط کاربری MIUI 9 رونمایی کرد. شیائومی در این رابط کاربری ویژگی‌های جدیدی را گنجانده است که یکی از مهمترین موارد جلوگیری از کاهش سرعت در هنگام اجرای برنامه می باشد. شیائومی در مورد این ویژگی رابط کاربری خود بسیار اطمینان دارد و تصمیم گرفت این ویژگی را دربرابر دو گوشی Huawei P10 و Samsung Galaxy S8 امتحان کند.

رابط کاربری MIUI 9

بر روی هر سه گوشی تعدادی برنامه از یک منبع نصب شد و گوشی ها در یک شرایط کنترل شده قرار گرفتند.در پایان تست گوشی شیائومی Mi6 با اجرای ۴۳ برنامه اول شد و گوشی های Galaxy S8(با رابط کاربری Samsung Experience) و Huawei P10(با رابط کاربری EMUI 5.1) با اجرای ۴ و ۳ برنامه به ترتیب دوم و سوم شدند.طبق اعلام شیائومی سیستم لمسی رابط کاربری ۹ MIUI بسیار بهینه شده است و طوری برنامه ریزی شده است که در برابر درخواست کاربر عکس المعل فوق سریع نشان دهد.و طبق آزمایش ما شیائومی این ماموریت را با موفقیت انجام داده است و سرعت این رابط کاربری نسبت به قبل بسیار افزایش پیدا کرده است.

رابط کاربری۹ MIUI طبق برنامه ریزی شیائومی برای گوشی های Mi 6 ، Mi 5X و Redmi Note 4X در تاریخ ۲۱ آگوست(۳۱ مرداد) منتشر خواهد شد.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *