شیائومی MIUI 9 را برای 40 گوشی منتشر می کند
اخبار

شیائومی MIUI 9 را برای ۴۰ گوشی منتشر می کند

اکانت رسمی شرکت شیائومی در شبکه اجتماعی Weibo  دیروز اعلام کرد که امروز صبح ساعت ۱۰ ( به وقت محلی ) یک خبر خوب را اعلام می کند و امروز این خبر اعلام شد و خبر این بود که ۴۰ تا از گوشی های تولید شده توسط شرکت شیائومی آپدیت رابط کاربری MIUI 9 را دریافت خواهند کرد. در ماه ژوئیه ( july ) شرکت شیائومی از رابط کاربری MIUI 9 که بر پایه اندروید نوقا تولید شده است رونمایی کرد و نسخه پایدار جهانی آن را از ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ برای گوشی های خود عرضه کرد و حالا این شرکت بطور رسمی تأیید کرده است که رابط کاربری MIUI 9 را برای ۴۰ دستگاه خود منتشر می کند.

شیائومی MIUI 9 را برای 40 گوشی منتشر می کند
دستگاه هایی که آپدیت رابط کاربری MIUI 9 را دریافت می کنند شامل :
Xiaomi Mi MIX 2, Mi MIX
Xiaomi Mi Note 3, Mi Note 2, Mi Note
Xiaomi Mi 6, Mi 5X, Mi 5, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 4s, Mi 4c, Mi 4, Mi 3, Mi 2, Mi 2S
Xiaomi Mi Max 2, Mi Max
Xiaomi Redmi 5, Redmi 5 Plus, Redmi 5A, Redmi 4X, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4A, Redmi 4 (High Edition), Redmi 2, Redmi 2A, Redmi 1S
Xiaomi Redmi Note 4X, Redmi Note 5A, Redmi Note 2, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Pro, Redmi Note
Xiaomi Mi Pad 3, Mi Pad 2, Mi Pad

در این لیست که توسط شرکت شیائومی منتشر شده است می توان گوشی هایی مانند MI 2 که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده و گوشی های MI 3، MI 2S و MI 2A را که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده اند مشاهده می شود. این مسئله نشان می دهد که مهندسین و توسعه دهندگان شرکت شیائومی باید تلاش بسیاری بکنند تا بتوانند این رابط کاربری را برای نسخه های قدیمی تر آماده کنند. ذکر این نکته ضروری می باشد که هر چه گوشی قدیمی تر باشد به احتمال زیاد آپدیت آن نیز دیرتر منتشر خواهد شد. اما در کل باید گفت انتشار این آپدیت برای این تعداد از دستگاه های این شرکت نشان دهنده توجه این شرکت به تمامی محصولات تولیدی خود می باشد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *