اخبار

تصاویری از صفحه نمایش های گوشی های Redmi Note 6 و Redmi 6 Plus در یک فروشگاه انلاین مشاهده شد

تصاویری از صفحه نمایش های گوشی های Redmi Note 6 و Redmi 6 Plus در یک فروشگاه انلاین مشاهده شد

طبق گزارشات شرکت شیائومی در حال کار بر روی گوشی Redmi Note 6 می باشد که قرار است جانشین گوشی Redmi Note 5 بشود. انتظار می رود که این گوشی در سال جاری عرضه شود و به سایر گوشی های خانواده یعنی Redmi 6A ی رود که این گوشی در سال جاری عرضه شود و به سایر گوشی های خانواده یعنی ، Redmi 6 و Redmi 6 Pro بپیوندد. اکنون پیش از عرضه این گوشی تصاویری از صفحه نمایش این گوشی ها در یک فروشگاه آنلاین منتشر شده است. منبع این تصاویر فروشگاه مشهور AliExpress می باشد. تصاویر منتشر شده نشان می دهد که در بالای صفحه نمایش گوشی یک بریدگی وجود دارد که تقریباً برابر با آن چیزی می باشد که در گوشی Redmi 6 Pro دیده ایم. همچنین در این بریدگی شما ۳ بخش مختلف را مشاهده می کنید که برای سنسور، بلندگو و دوربین سلفی تعبیه شده اند.

تصاویر منتشر شده از صفحه نمایش Redmi Note 6 شیائومی

در توضیحات محصول نوشته شده است که گوشی Redmi Note 6 دارای یک صفحه نمایش ۶٫۱۸ اینچی با رزولوشن ۲۲۴۶*۱۰۸۰ می باشد. نوع این صفحه نمایش LCD می باشد که البته باتوجه به اینکه گوشی های سری Redmi قرار است که مقرون بصرفه باشند جای هیچگونه تعجبی نیست. با این حال قیمت صفحه نمایش چندان هم ارزان نیست چرا که شما به وضوح می توانید قیمت ۶۰ دلاری این محصول را مشاهده کنید. و این محصول با یک تخفیف در حال حاضر با قیمت ۵۶٫۴۰ دلار قابل خریداری می باشد.

تصاویر منتشر شده از صفحه نمایش Redmi 6 Plus شیائومی

با جست جو در فروشگاه ما تصاویر صفحه نمایش یک گوشی دیگر را پیدا می کنیم. این تصاویر مربوط به گوشی Redmi 6 Plus می باشد. باتوجه به این محصول معلوم می شود که شرکت شیائومی قصد عرضه هر ۲ گوشی را بزودی دارد. این محصول توسط همان فروشنده ای که صفحه نمایش Redmi Note 6 را قرار داده در فروشگاه قرار گرفته است. طبق توضیحات منتشر شده گوشی Redmi 6 Plus دارای یک صفحه نمایش ۵٫۹۹ اینچی با رزولوشن ۲۱۶۰* ۱۰۸۰ می باشد که مشابه همان چیزی می باشد که در گوشی Redmi 5 Plus قبلاً دیده بودیم. در تصاویر منتشر شده توسط فروشنده مشاهده می شود که در بالای این صفحه نمایش یک بریدگی بسیار بزرگ وجود دارد که به ۵ بخش مختلف تقسیم شده است.

۲ تا از قسمت ها به نظر می رسد که مربوط به دوربین باشد و این به این معنا است که در این گوشی از دوربین سلفی دوگانه استفاده خواهد شد. سایر بخش ها نیز برای بلندگو، سنسور و فلش تعبیه شده اند. گوشی Redmi 5 Plus دارای دوربیین سلفی با یک سنسور و یک فلش LED بود و این تغییرات می تواند یک گام بسیار بزرگ باشد. قیمت این صفحه نمایش ۵۲ دلار می باشد که در حال حاضر با قیمت ۴۸٫۸۸ دلار قابل خریداری می باشد.

آیا این صفحه نمایش ها مربوط به گوشی های Redmi است؟

اطلاعاتی که از Redmi Note 6 و Redmi 6 Plus عرضه شده است می تواند واقعی باشد و تنها مشکلی که مشاهده می شود مربوط به رزولوشن گوشی Redmi 6 Plus می باشد که به طور قطع گوشی نمی تواند با رزولوشنی که در توضیحات محصول آمده منتشر شود. اگر کمی خوش شانس باشیم در طی هفته جاری اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی ها منتشر می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *