اخبار

عرضه چاپگر عکس MIJIA 1S شیائومی با قیمت ۹۱ دلار در چین

عرضه چاپگر عکس MIJIA 1S شیائومی با قیمت 91 دلار در چین

شیائومی چاپگر عکس MIJIA 1S را در چین راه اندازی کرده است. از نظر طراحی چاپگر مشابه چاپگر عکس MIJIA است که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شده است اما ویژگی های به روز شده کمی دارد. قیمت آن ۵۹۹ یوان (تقریباً ۹۱٫۲۱ دلار) است و در وب سایت رسمی شیائومی در کشور موجود است. چاپگر عکس MIJIA 1S شیائومی در مواقع دشواری یک چاپگر ضروری است. این چاپگر می تواند عکس ها را در اندازه های مختلف و عکس های شناسه دار چاپ کند ، و همچنین از راه دور می تواند این کار را انجام دهد.
شیائومی می گوید که این چاپگر می تواند به راحتی به گوشی متصل شود و عکس های HD را فقط در ۱ دقیقه چاپ کند (۱ دقیقه به این معنی است که چاپ هر عکس ۱ دقیقه طول می کشد).

ویژگی ها و طراحی

شیائومی می گوید (از طریق ITHome(چاپگر عکس MIJIA 1S دارای یک طراحی مغناطیسی یکپارچه ابتکاری است. این چاپگر دارای رنگ سفید می باشد. قسمت جلویی دارای لوگو MIJIA و محفظه سینی کاغذ دارای حداکثر ظرفیت ۲۰ برگ می باشد. در قسمت بالا دکمه های Power و hotspot قرار گرفته است. در کنار ، محفظه کوچکی باز می شود که باید ریبون را وارد کنید.
شیائومی توصیه می کند که همزمان از ۲۰ ورق کاغذ با اندازه ۶ اینچ و ۱۰ ورق با اندازه ۳ اینچ استفاده کنید. این چاپگر از کاغذ با دو اندازه ۶ اینچ و ۳ اینچ پشتیبانی می کند. این چاپگر با سرعت ۲۴ ولت و ۱٫۶ آمپر کار می کند و دارای Wi-Fi 802.11b / g / n می باشد. به طور کلی وزن آن با لوازم جانبی ۱٫۴ کیلوگرم و ابعاد آن ۱۹۴ × ۱۲۴٫۶ × ۸۳٫۶ میلی متر می باشد. در جعبه ، ۱ عددPrinter 1S ، ۱عددcarton ، ۱عددPower adapter ، ۱عدد ribbon ، ۱۰ ورق کاغذ عکس ۶ اینچ و ۳ اینچ و سینی کاغذ ۱ در۳ اینچی مشاهده می کنید.
چاپگر می تواند عکس ها را در دو اندازه ۳ و ۶ اینچی چاپ کند. اندازه عکس ۶ اینچی ۱۰۰X148 میلی متر است در حالی که اندازه عکس ۳ اینچ ۸۶X102 میلی متر است. علاوه بر این ، چاپگر همچنین می تواند عکس هایی با ID را با استفاده از برنامه MIJIA چاپ کند.
همانطور که گفته شد ، شیائومی توصیه می کند برای چاپ عکس حداقل ۳ اینچی از اپلیکیشن MIJIA استفاده شود، زیرا ممکن است سایر برنامه ها مغایرت داشته باشند. علاوه بر این ، چاپگر دارای یک ریبون برای چاپ تصاویر است و طبق گفته شیائومی برای چاپ ۲۰ برگ یک ریبون کافی است.
طبق صحبت هایی در مورد کیفیت عکس شیائومی تصاویر دارای کیفیت HD هستند.
طبق گفته های شرکت ، تصاویر دارای فناوری چاپ تصعید رنگی حرفه ای هستند که هر نقطه از رنگ دارای ظرفیت ارائه ۲۵۶ سطح می باشد.
چاپگر این کار را با وضوح حداکثر ۳۰۰ dpi ، ۱۶٫۷ میلیون رنگ ، طیف رنگی گسترده تر با ۱۲۸۰ هد گرمایش چاپ، انجام می دهد. نکته مهم دیگر چاپگر این است که هنگام چاپ از فیلم محافظ شفاف به طور خودکار استفاده می کند. این باعث می شود تصاویر ضد آب باشند ، در برابر گرد و غبار ، لکه های اثر انگشت و غیره مقاوم باشند. از این رو ، عکس ها می توانند بدون هیچ رنگ زرد در طول سال به مدت طولانی تر دوام بیاورند.

اتصال برنامه هوشمند

چاپگر هوشمند همچنین از اتصال با گوشی ، تبلت و رایانه پشتیبانی می کند. برای چاپ مستقیم عکس ها می توانید از WeChat یا برنامه MIJIA (v5.5.0) استفاده کنید. همچنین از چاپ از راه دور پشتیبانی می کند که در آن می توانید در هر جایی باشید در حالی که عکس را از طریق برنامه انتخاب می کنید و چاپگر در خانه آن را برای شما چاپ می کند. چاپگر همچنین دارای یک هات اسپات است و هنگام روشن بودن ، تلفن همراه می تواند به راحتی به آن متصل شود و حتی بدون برنامه عکس چاپ کند.
همانطور که گفته شد کاربران می توانند از اپلیکیشن MIJIA برای چاپ عکس های ID استفاده کنند. این قالب از پیش تعیین شده از عکسهای IDدار معمولاً استفاده شده مانند ویزای ژاپن ، ایالات متحده و E.U پشتیبانی می کند. اپلیکیشن MIJIA همچنین دارای ویژگی های ویرایش مانند هشت فیلتر ، چرخش ، برش است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *