آیا این عکس با گوشی Mi Note 3 گرفته شده است؟

گوشی Mi Note 3

آیا این عکس با گوشی Mi Note 3 گرفته شده است؟

شیائومی سال پیش از Mi Note 2 درست همزمان با Mi Mix رونمایی کرد و حالا که انتظار می رود تا Mi Mix 2 به زودی معرفی شود، می توانیم حدس بزنیم که Mi Note 3 نیز به زودی معرفی خواهد شد. درباره ی گوشی Mi Note 3 بارها اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است که برخی از آن ها به مشخصات احتمالی این دستگاه اشاره کرده اند. همچنین شایعه شده است که Mi Note 3 در سه ماهه ی سوم سال و به زودی معرفی می شود. شایعه ها حاکی از رونمایی از این دستگاه در ماه آگوست یا سپتامبر می باشد. تنها چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که گوشی Mi Note 3 بزودی رونمایی می شود. و اکنون ما به اشاراتی درباره ی دوربین اولیه ی این گوشی دست یافته ایم.

گوشی Mi Note 3

لی جون مدیر عامل شیائومی اخیرا تصویری از فروشگاه تازه تاسیس شده ی شیائومی در هنگ کنگ را در Weibo منتشر کرده است و بر اساس اطلاعات تصویر این عکس با گوشی بدون نام شیائومی گرفته شده است. این اطلاعات توسط یک بلاگر تیزبین حوزه ی فناوری و بر اساس داده های EXIF این تصویر که خوشبختانه بدون تغییر باقیمانده بود، درز کرده است. این تصویر کمی بعد حذف شد اما بلاگر اسکرینشاتی را از آن تهیه کرده بود. جالب است که این اطلاعات نشان داد که عکس توسط دوربین Mi Note 3 گرفته شده است. همچنین جزئیاتی بیشتری مثل دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با دریچه ی دیافراگم f1.8 و اطلاعات دیگری را نیز می توان از آن دریافت کرد.

گوشی Mi Note 3

واضح است که این نیز نشانه ای دیگری مبنی بر ارائه ی زودهنگام Mi Note 3 می باشد. با نگاهی به گذشته به یاد می آوریم که لی جون قبلا با دوربین Mi Mix 2 نیز عکسی گرفته بود تا کاربران را با نسبت تصویر پیشنهادی خودش آشنا کند و بدین ترتیب می توان گفت لی جون عادت دارد گوشی های شیائومی را قبل از ارائه ی رسمی آن استفاده کند.

گوشی Mi Note 3

گفته می شود شیائومی Mi Note 3 صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی دارد و از یک پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۳۵ همراه با ۶ گیگابایت رم استفاده می کند. همچنین انتظار می رود یک دوربین دوگانه ی ۱۲ مگاپیکسلی داشته باشد. شاید Mi Note 3 نیز همزمان با Mi Mix 2 معرفی شود درست مانند رونمایی از مدل قبلی یعنی Mi Note 2 که همراه با Mi Mix معرفی گردید.

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه