معرفی محصول

۱۰۰% محافظت در برابر اشعه فرابنفش با عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

[fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

طی سال‌های گذشته در پی تخریب لایه اوزون، اشعه فرابنفش بیشتر به زمین رسیده و باعث آسیب دیدن بدن انسان‌ها شده است. میزان بالای اشعه فرابنفش خطر اببتلا به بیماری‌های مختلف خصوصاً بیماری‌های پوستی و چشمی را افزایش می‌دهد. این اشعه خطرناک می‌تواند باعث بیماری‌های چشمی مانند فوتوکراتیت (سوختگی قرنیه و ملتحمه در نتیجه آفتاب)، آب مروارید و غیره شود.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

برخی تصور می‌کنند تمامی عینک‌های آفتابی می‌توانند ۱۰۰% در برابر تابش اشعه مضر فرابنفش از چشم مراقبت نمایند. اما این تصور کاملاً غلط است! در صورتی‌که این عینک‌ها دارای یک پوشش پولاریزه (تبدیل رنگ)، فوتوکرومیک (تاریک در برابر نور روشن آفتاب) یا ضد انعکاسی (جذب نوردهی) نباشند، سلامت شما را به خطر انداخته و هزینه صرف شده برای خرید عینک هدر خواهد رفت.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

لنز عینک آفتابی پلاریزه شیائومی از یک ماده پلی آمید شفاف ساخته شده، که بیشتر در ساخت ماسک‌های کیهانی مخصوص فضانوردان و فیلم‌های پولاریزه ژاپنی استفاده شده است، که دارای حفاظت چند لایه و پولاریزه بهتر است و به طور واقعی کل طیف رنگ را انتقال می‌دهد. میزان محافظت این نوع لنزها به شدت بیشتر از لنزهای دارای پوشش محافظ بوده و ایمنی کامل را تضمین می‌کنند.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

طبق استاندارد ملی PRC GB10810.3 در سال ۲۰۰۶، لنزهای محافظ در برابر اشعه فرابنفش تا ۵% اشعه فرابنفش را از خود عبور دهند. لنزهای استاندارد برای عینک‌ها به چند نوع تقسیم می‌گردند:

  • UV400: طول موج اشعه فرابنفش ۴۰۰ نانومتر یا کمتر – میزان مجاز عبور اشعه فرابنفش ۲% است.
  • UV: طول موج اشعه فرابنفش ۳۸۰ نانومتر – میزان مجاز عبور اشعه فرابنفش ۰٫۵% است.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی دارای حداکثر سطح محافظت می‌باشند. آن‌ها ۱۰۰% اشعه فرابنفش را جذب می‌کنند. آن‌ها از سلامت چشمان شما نه تنها در برابر آفتاب بلکه همچنین در کوهستان‌ها که نور می‌تواند باعث سرگیجه و مشکلات چشمی شود، محافظت می‌کنند. این عینک برای رانندگان خودرو نیز ضروری است و باعث کاهش خستگی چشم شده است و به شما اجازه می‌دهد یک تصویر واضح و شفاف را مشاهده نمایید.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

پدهای بینی عینک آفتابی پلاریزه شیائومی بسیار نرم می‌باشد و از سیلیکون فود گرید (غذایی) ساخته شداه اند، در نتیجه پدهای این عینک پوست را تحریک نمی‌کنند.

عینک آفتابی پلاریزه شیائومی

[/fullwidth_text] [spb_products asset_type=”selected-products” products=”12708″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *