اخبار

عینک رانندگی Turok Steinhardt شیائومی عرضه شد

عینک رانندگی Turok Steinhardt شیائومی عرضه شد

طبق یک نظرسنجی انجام شده در آلمان و آمریکا ۸۳ درصد از کسانی که از عینک آفتابی استفاده می کنند از همان عینک برای رانندگی نیز استفاده می کنند و از این میزان افراد حدود ۷۲ درصد خواهان این هستند که یک عینک مجزا برای رانندگی داشته باشند. شاید به همین دلیل است که شرکت شیائومی عینک رانندگی Turok Steinhardt را عرضه کرده است. این عینک با وجود اینکه بطور مشخص برای رانندگی طراحی شده اما بسیار زیبا می باشد و می توان آن را با هر لباسی ست کرد.

لنزهای این عینک به گونه ای طراحی شده اند که در هنگامیکه دید راننده کم می باشد بتواند میدان دید راننده را گسترش دهد. برای افزایش راحتی این عینک در آن از تکنولوژی های جدیدی مانند پد بینی قابل تنظیم استفاده شده است. این عینک به گونه ای طراحی شده که می تواند نورهای زننده ای را مانند چراغ های خودرو را متعادل سازی کند و میزان تأثیر آن ها را بر چشم تا ۶۴ درصد کاهش دهد. این مسئله موجب می شود تا رانندگی با اطمینان بیشتری صورت بپذیرد.

بعلاوه عینک رانندگی Turok Steinhardt  شیائومی می تواند میدان دید را در مقایسه با عینک های مشابه ۴۳ درصد بیشتر افزایش دهد و همچنین به صورت طولی ۱۴ درصد مسافت بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. این افزایش میدان دید موجب می شود که راننده اطلاعات بیشتری را از جاده در اختیار داشته باشد. این عینک در حال حاضر با قیمت ۱۹۹ یوان ( تقریباً ۲۹ دلار) برای فروش در سایت شیائومی قرار گرفته است.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *