اولین فروشگاه شیائومی در فرانسه افتتاح خواهد شد
اخبار

اولین فروشگاه شیائومی در فرانسه افتتاح خواهد شد

شرکت شیائومی قصد دارد که در طی سال جاری بیش از ۱۰۰ میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند و به همین دلیل احتیاج به بازار های جدید دارد. این شرکت چینی اولین فروشگاه خود را در ماه نوامبر سال گذشته در کشور اسپانیا افتتاح کرد و حال طبق اخبار این شرکت چینی قرار است فروشگاه شیائومی را در یک کشور اروپایی دیگر یعنی فرانسه نیز افتتاح کند.

طبق گزارشات منتشر شده شرکت شیائومی قرار است که در تاریخ ۲۲مه اولین فروشگاه شیائومی خود را در شهر پاریسش افتتاح کند. همچنین اعلام شده که شرکت شیائومی قصد دارد در چند شهر مهم دیگر فرانسه نیز فروشگاه خود را افتتاح کند.در فروشگاه های Mi در کشورهای مختلف تنها گوشی های این شرکت به فروش نمی رسد و طیف وسیعی از سایر وسایل تولیدی این شرکت نیز در دسترس خواهد بود. همچنین طبق قولی که شرکت شیائومی داده است طیف وسایلی که در فروشگاه های این شرکت در کشورهای مختلف وجود دارد به مرور زمان بیشتر خواهد شد.

شرکت شیائومی از سال گذشته به دنبال افزایش تعداد فروشگاه های خود کشورهای مختلف می باشد و این کار را از کشور چین آغاز کرده است و به همین منوال سایر کشور ها را نیز به لیست اضافه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *