فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شد

فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شد

فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شد

در ماه ژوئن سال جاری شرکت شیائومی از یک دوچرخه برقی تحت پلتفرم سرمایه گذاری جمعی خود با قیمت ۱۶۹۹ یوان ( ۲۴۸ دلار) رونمایی کرد.از آن زمان این دوچرخه که با نام Himo V1 شناخته می شد برای فروش قرار نگرفته بود. اما اکنون این دوچرخه با قیمت ۱۷۹۹ یوان ( تقریباً ۲۶۳ دلار) برای فروش قرار گرفته است. هرچند قیمت فعلی این دوچرخه برقی نسبت به قیمت اولیه آن ۱۰۰ یوان گران تر می باشد اما با این حال این محصول همچنان از قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد. دوچرخه برقی Himo V1  همانند تمامی محصولات شیائومی دارای طراحی زیبا و کیفیت بسیار خوبی می باشد. ماژول باتری، سیستم کنترل و همچنین شارژر این محصول دارای طراحی یکپارچه ای می باشند و به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این دوچرخه بسیار سبک و جمع و جور می باشد و دارای یک دسته قابل تنظیم می باشد. بر روی دسته این محصول یک پنل ابزار چند منظوره به همراه یک صفحه نمایش LCD قرار گرفته است.

فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شدبر روی پنل همچنین ۳ دکمه قرار گرفته که یکی از آن ها دکمه پاور و دیگری دکمه تغییر حالت می باشد. بر روی صفحه نمایش دوچرخه برقی Himo V1 می توان مواردی مانند میزان شارژ باتری، مسافت طی شده و موارد بسیار دیگری را مشاهده کرد. پنل این دوچرخه توانسته است که گواهینامه ضد آب Ip 54  را بدست بیاورد و به همین دلیل شما می توانید از این دوچرخه حتی هنگامیکه باران می بارد استفاده کنید. بدنه این دوچرخه از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و وزن آن بطور کلی ۱۶٫۷ کیلوگرم می باشد. این وزن کم موجب می شود که این دوچرخه برای خانم ها نیز بسیار مناسب باشد. باتری و سیم کشی داخلی این دوچرخه در درون یک محفظه پلاستیکی قرار گرفته اند. بر روی قسمت جلویی این دوچرخه یک چراغ LED برای روشن کردن مسیر قرار گرفته است. همچنین در پشت دوچرخه یک چراغ قرار گرفته تا دوچرخه بخوبی توسط سایرین دیده شود.

فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شددوچرخه برقی Himo V1 همچنین مجهز به ترمزهای دقیق و با عملکرد مطلوب می باشد که به چراغ عقب متصل شده و هنگامیکه ترمز گرفته شود چراغ روشن می شود. انرژی این دوچرخه توسط یک موتور جریان مستقیم و قدرت ۲۵۰ وات تأمین می شود. موتور در یک محفظه ۱۲ اینچی قرار گرفته و به چرخ عقب متصل می باشد. این مسئله موجب می شود تا با کاهش مقاومت گشتاور و سرعت دوچرخه افزایش پیدا کند. باتری که این موتور را به حرکت درمی آورد به جریانی ۳۶ ولت و ۶ آمپر نیاز دارد تا بتواند شارژ شود و با یک بار شارژ کامل باتری این دوچرخه که در حدود ۶٫۵ ساعت طول می کشد می توان مسافت ۵۰ کیلومتری را با دوچرخه پیمود. همانطور که در بالا اشاره کردیم دوچرخه برقی Himo V1 در حال حاضر در چین در رنگ های سفید و نارنجی قابل خریداری می باشد.

فروش دوچرخه برقی Himo V1 شیائومی آغاز شد

ارسال دیدگاه

پیگیری سفارش
لیست مقایسه