معرفی محصول

با فلاسک همراه شیائومی KissKissFish دیگر احساس گرسنگی یا تشنگی نخواهید کرد

لحظه ای را تصور کنید که یک چای فوق العاده درست کرده اید و آن را در یک فلاسک ریخته و با خود به محل کار میبرید. چند ساعت بعد دلتان هوس چای کرده و تصمیم میگیرید مقداری چای بنوشید. اما چگونه میفهمید دمای چای موجود در فلاسک برای نوشیدن مناسب است است؟ آیا مقداری از آن را برای امتحان نوشیده و یا صبر میکنید اندکی سرد شود؟ برای این که این عکس العمل

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

را به این

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

تبدیل کنید، چه کاری باید انجام دهید؟

پاسخ ساده است: فلاسک قدیمی خود را با فلاسک همراه شیائومی KissKissFish تعویض نمایید. در داخل فلاسک همراه شیائومی KissKissFish یک حسگر دما تعبیه شده است که می تواند دمای نوشیدنی موجود در فلاسک را به شما نشان دهد. برای بررسی دمای نوسیدنی کافی است فلاسک را ۱۸۰ درجه بچرخانید و ۳ دقیقه در این حالت نگه دارید بعد از آن شما می توانید دمای نوشیدنی را بر روی صفحه نمایش فلاسک مشاهده کنید مشاهده کنید

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish همچنین برای والدین نیز مفید می باشد، والدین میدانند نوشیدن یک نوشیدنی سرد برای کودک چقدر ناراحت کننده است. این فلاسک همچنین به آنها کمک می¬کند از دمای مناسب برای مصرف نوشیدنی کودک بدون سوختن دهان وی آگاه شوند.

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

شما میتوانید یک نوشیدنی گرم یا سرد، آب میوه یا ماست را در فلاسک همراه شیائومی KissKissFish ذخیره نموده و مطمئن باشید برای مدت زمان طولانی در همان دما باقی خواهند ماند.

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

فلاسک KissKissFish دارای یک سر اصلی است که شما می توانید از سه سری همراه را به آن وصل کنید:یکی برای دم کردن چای، یکی برای سم زدایی آب و آخری برای پختن تخم مرغ. بله، شما میتوانید این کار را انجام دهید! یک تخم را به راحتی و بدون دردسر آب پز کنید –و کارکرد آن درست مانند پختن تخم مرغ در یک تابه آب جوش خواهد بود.

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

در نهایت KissKissFish تنها یک فلاسک ساده نیست! این دستگاه میتواند شما را در فصل تابستان با آب خنک از شر گرما نجات دهد، و با یک فنجان چای گرم و یک تخم مرغ آب پز شده با سلیقه شخصی در اختیار شما قرار دهد.

فلاسک همراه شیائومی KissKissFish

نوشته های مرتبط

2 نظر در “با فلاسک همراه شیائومی KissKissFish دیگر احساس گرسنگی یا تشنگی نخواهید کرد

 1. E.a گفت:

  این محصول کی موجود میشه؟!

  1. پشتیبانی سایت گفت:

   دوست عزیز
   این کالا موجود شده است و در فروشگاه می توانید خرید کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *