معرفی محصول

فیلتر جدید ضد باکتری، دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی بی نظیر است!

ما به سرعت به فناوری های جدید عادت میکنیم و به سرعت بخشی از زندگی ما می شوند و انگار همیشه آنجا بوده اند و ما آنها را نادیده میگیریم، آخرین دفعه ای که شما دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی را روشن کردید و گفتید: “وای! چه هوای تمیزی!شگفت آوره! من باید در مورد این دستگاه در فیس بوک یا اینستاگرام پست بگذارم! احتمالا هیچ وقت اینکار را نکرده اید.

دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی

زندگی ما با استفاده از فناوری های جدید بسیار آسان شده است اما هیچگونه قدردانی از سمت ما صورت نمیگیرد، دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی ، دستگاه بسیار خاصی است. در این مقاله، آخرین بروز رسانی این دستگاه را بررسی خواهیم کرد، اما قبل از آن، ما می خواهیم برخی از آلودگی هایی را که هوای خانه ما را تهدید می کنند ذکر کنیم:

  • موهای حیوان خانگی شما و همچنین بویی که می دهد ممکن است باعث ایجاد حساسیت شوند که نتیجه آن رفتن به بیمارستان است؛
  • قارچ بیماری زا ، که در مناطق مرطوب خانه شما مانند حمام ها رشد میکند، می توانند باعث عفونت های ریه ای شود؛
  • گرد و غبار موجود در درخانه شما بهترین مکان برای رشد هیره (House dust mite) می باشد که می تواند باعث آلرژی شود.
  • برخی از بوهای حاصل از پخت و پز که سخت میتوان از شر آنها خلاص شد می تواند بسیار ناخوشایند باشد و نفس کشیدن در آن هوا سخت است .
  • استنشاق دود سیگار میتواند باعث ایجاد سرطان ریه در افراد غیر سیگاری شود.

دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی

یک فیلتر ضد باکتری جدید برای دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی تولید شده است که می توان از آن برای برطرف کردن این موارد و همچنین جلوگیری از بیماری های مختلف از آن استفاده کرد.با این حال، فیلتراسیون تنها عملکرد این فیلتر نیست.این فیلتر همچنین به عنوان یک استریل کننده عمل می کند و هوا را ضد عفونی می کند. استفاده از این فیلتر ضد باکتری به ویژه در فصل بهار یا تابستان، زمانی که باکتری ها بسیار سریع تکثیر می شوند بسیار مهم است.برای تأیید کیفیت بالا و کارایی این فیلتر جدید، شیائومی یک آزمایش پزشکی انجام داد. نتایج این آزمایش شگفت انگیز بود: استفاده از فیلتر باعث کاهش ۹۹٫۹۹٪ رشد باکتری ها شد. این چیزی است که ما آن را تصفیه هوای واقعی می نامیم!

دستگاه تصفیه هوا هوشمند شیائومی

 

این فیلتر با عملکرد خود در تمیز کردن و استریلیزه کردن هوای خانه، به شما کمک می کند که با آلرژی های که به واسطه آلودگی هوا بوجود می آیند و همچنین با باکتری ها خداحافظی کنید و از تنفس در هوای پاکیزه لذه ببرید!

 

[spb_products asset_type=”selected-products” products=”14868″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *