اخبار

قاب لو رفته شیائومی Mi 6 طراحی قبلی را تایید کرد

تصاویری از قاب محافظ گوشی شیائومی Mi 6  لو رفت و به نظر می رسد این قاب اطلاعات قبلی ما را درباره طراحی این گوشی تایید می کند. ویژگی قابل ذکر در مورد این قاب محل قرارگیری فلش دوربین عقبی می باشد. ما شک داشتیم که فلش سمت چپ و یا راست دوربین دوگانه قرار دارد. در گذشته عکس هایی منتشر شد که در هر کدام فلش در یک سمت بود.اگر چه در آخرین عکس منتشر شده از گوشی مکان قرار گیری دوربین و فلش همانند این قاب بود.

بیشتر عکس های منتشر شده از گوشی شیائومی Mi 6 نشان می دهند که فلش در سمت چپ دوربین قرار گرفته است . چیزی که الان می توان درباره آن با اطمینان حرف زد وجود دوربین دوگانه روی این گوشی است.ویژگی دیگری که در این گوشی وجود دارد شارژ بی سیم آن می باشد.
در عکس منتشر شده از قاب مکان پورت ۳٫۵ میلیمتری وجود ندارد اما در عکس ها می توان دید که گوشی از پورت یو اس بی Type-C پشتیبانی می کند.

ما به راحتی این طراحی را به عنوان یک احتمال قوی برای شیائومی Mi 6 در نظر میگیریم اگر چه ممکن است این هم یکی از کارهای kjuma@ باشد کسی که شهرت زیادی در ارائه تصاویر لو رفته تقلبی دارد.اما باز هم نمیتوان از این واقعیت که بعضی اوقات این تصاویر لو رفته کاملا درست بوده اند چشم پوشی کرد.
در ادامه نگاهی به دیگر عکس های این قاب بندازید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *