اخبار

قفل درب هوشمند Aqara Smart Door Lock S2 Pro شیائومی عرضه شد

قفل درب هوشمند Aqara Smart Door Lock S2 Pro شیائومی

یکی از شرکت های زیرمجموعه شیائومی با نام Green Rice technology یک قفل درب هوشمند با نام Aqara Smart Door Lock S2 Pro عرضه کرده است. این محصول در حال حاضر در چین با قیمت ۲۴۹۹ یوآن (۳۵۹ دلار) قابل خریداری می باشد. شاید در نگاه اول قیمت این قفل هوشمند بسیار گران به نظر برسد اما با توجه به امکانات بسیار زیاد و پیشرفته این قفل می توان قیمت را معقول دانست.
قفل درب هوشمند Aqara Smart Door Lock S2 Pro شیائومی دارای یک سنسور پیشرفته برای شناسایی اثرانگشت می باشد که دارای دقت و سرعت بسیار بالایی می باشد و می توان با دقت بسیار بالا و تنها در عرض ۰٫۵ ثانیه اثر انگشت شما را تشخیص دهد. این قفل دارای یک زنگ هشدار می باشد که در هنگامیکه یک وضعیت غیرعادی بوجود بیاید شروع به ایجاد صدا می کند. نکته دیگری که درمورد این قفل وجود دارد این است که علاوه بر کلید مکانیکی می توان آن را با کلید الکترونیکی نیز باز کرد.

قفل درب هوشمند Aqara Smart Door Lock S2 Pro شیائومیاز نظر ظاهری قفل درب هوشمند Aqara Smart Door Lock S2 Pro شیائومی همچنان دارای ظاهری براق و کلاسیک می باشد و با آسانی می توان آن را در هر دری مورد استفاده قرار داد. سنسور اثر انگشت در دستگیره قفل درب قرار گرفته و دارای قابلیت تشخیص ۳۶۰ درجه می باشد. این قفل هوشمند دارای ۸ سنسور هشدار می باشد که وضعیت قفل درب را در جهت های مختلفی مانند وجود مانع بین درب، هشدار بسته نشدن درب، هشدار مجازی، هشدار برداشته نشدن کلید و موارد بسیار دیگری برای افزایش امنیت می باشد. قسمت اصلی این قفل دارای طراحی ضد سرقت و ضد حفاری می باشد و این ویژگی موجب می شود تا هیچگونه آسیبی به این قفل وارد نشود. از آنجاییکه این قفل هوشمند می باشد می توان آن را از طریق اپلیکیشن کنترل کرد و یا با ترکیب آن با سایر لوازم هوشمند خانه دستورات مختلفی را صادر کرد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *