اخبار

لامپ سقفی هوشمند شیائومی با نام Yeelight LED Baby Edition وارد بازار شد

شیائومی همواره به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تمایل خود به حفظ مشتریان جوان را با اختصاص دادن تکنولوژی های مختلف به گجت ها و محصولات مخصوص به آن ها، ثابت کرده است. بنابراین، در روز دوشنبه، خانواده محصولات Yeelight عضو جدیدی پیدا کرد که در واقع یک لامپ سقفی جدید مخصوص کودکان می باشد.

لامپ سقفی هوشمند شیائومی

لامپ سقفی Yeelight LED Baby Edition قطری معادل ۳۲ سانتی متر خواهد داشت و از ۲۴۰ لامپ LED برای به دست آوردن اندیس نمود رنگ ۹۵ استفاده می کند. دمای لامپ بین ۲۷۰۰ تا ۶۵۰۰ کلوین قابل تنظیم خواهد بود در حالی که توان واقعی دستگاه برابر ۲۸ وات است و طول عمر آن ۲۵۰۰۰ ساعت است. به طور مشابه روشنایی این چراغ نیز قابل تنظیم است و می توان آن را ۱/۰ تا ۱۵۰۰ لومن تغییر داد.

لامپ سقفی Yeelight Led Baby Edition با سه رنگ مختلف(زرد، آبی و نارنجی) و سه طرح کارتونی مختلف( جوجه، زرافه و دایناسور) عرضه خواهد شد. این لامپ همچنین دارای گواهی IP60 می باشد که تضمین می کند در برابر دود و گرد و غبار کاملا مهر و موم شده است.

لامپ سقفی هوشمند شیائومی

در زمینه اتصال به سایر دستگاه ها، این چراغ دارای ماژول WiFi و همچنین بلوتوث می باشد. همچنین یک کنترل از راه دور ۵ دکمه ای به همراه آن عرضه می شود تا تنظیمات چراغ به صورت دلخواه تغییر داده شوند و حتی به کمک آن می توان مجموعه تنظیمات نوری را که برای فرزندتان مطلوب و مناسب است را ذخیره کرد.

همچنین می توان Yeelight Led را از طریق تلفن هوشمند و اپلیکیشن مخصوص به آن با اندروید ۴٫۴ و بالاتر و همچنین iOS 8 و بالاتر کنترل کرد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *