اخبار

مایکروویو Yunmi شیائومی عرضه شد

مایکروویو Yunmi شیائومی عرضه شد

شرکت شیائومی چندین شرکت دیگر را به عنوان زیرمجموعه خود دارد که در این بین می توان به Mijia و Yunmi اشاره کرد. این شرکت ها محصولات مختلفی را مانند انواع تصفیه کننده آب، غذاساز، کتری و ماشین لباسشویی هوشمند را تولید می کنند. حال شرکت شیائومی با همکاری Yunmi یک محصول جدید که یک مایکروویو است را روانه بازار کرده است. این مایکروویو که دارای سیستم گرمایش ۳ بعدی می باشد با قیمت ۱۴۹۹ یوان ( تقریباً ۲۲۰ دلار) برای فروش قرار گرفته است. مایکروویو Yunmi شیائومی ترکیبی از عملکرد یک بخارپز و یک اجاق گاز معمولی را با قدرت ۲۱۰۰ وات را دارا می باشد.

این دستگاه در حالت بخار پز می تواند دمایی معادل ۱۱۵ درجه سیلیوس و در حالت کباب کردن دمایی در حدود ۲۳۰ درجه را فراهم کند. این محصول دارای یک مخزن مخفی آب ۱٫۳ لیتری می باشد که به شما اجازه می دهد با یک بار پر کردن آن غذاهای خود را برای یک ساعت آبپز کنید بدون اینکه نیاز باشد آب بیشتری را اضافه کنید.

همچنین به لطف سیستم گرمایش ۳۶۰ درجه غذای شما بصورت یکسان گرم و پخته می شود و نیازی نیست که آن را بچرخانید. پخت و پز در دمای بالا نیز در این مایکروویو همراه با بخار کردن آب می باشد تا غذای شما به خوبی آماده شود. همچنین این مایکروویو دارای ۵۰ دستورالعمل مختلف می باشد که می توانید از آن ها برای پختن غذاهای مختلف استفاده کنید. همچنین در این مایکروویو یک حالت پخت و پز هوشمند وجود دارد که با استفاده از آن می توانید غذای خود را آماده کنید. مایکروویو Yunmi شیائومی دارای ظرفیتی ۲۸ لیتری می باشد که به آسانی می تواند غذای یک خانواده ۵ نفره را آماده کند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *