اخبار

محصول جدیدی که توسط آزمایشگاه MiLab معرفی خواهد شد، چه خواهد بود؟

تا حالا نام آزمایشگاه MiLab را شنیده بودید؟ مطمئنم که نشنیده اید ، MiLab نام آزمایشگاه تحقیقاتی شیائومی است که در آن محصولات نوآورانه ساخته می شوند. MiLab برندی نسبتا جدید است زیرا صفحه این برند در شبکه اجتماعی Weibo سال قبل و تنها با چند مطلب ایجاد شد و تعداد دنبال کنندگان آن بسیار کم است. اما نام این آزمایشگاه در حال حاضر بیشتر شنیده می شود زیرا عکسی در اینترنت پخش شده که به معرفی یک محصول در در تاریخ ۲۶ جولای و تحت زیر برند MiLab اشاره می کند.

آزمایشگاه MiLab

۲۶ جولای تاریخی است که رابط کاربری MIUI 9 و گوشی هوشمند شیائومی Mi 5x در چین عرضه می شوند. آخرین خبر ها حاکی از آن بود که شیائومی در این روز یک رابط کاربری جدید و یک گوشی هوشمند که از پرچم دارهای مدل Mi و یا زیرمجموعه Redmi نیست و در واقع یک گوشی هوشمند میان رده خواهد بود را معرفی خواهد کرد. و حالا به نظر می رسد خانواده جدیدی از محصولات شیائومی نیز به لیست محصولاتی که قرار است در ۲۶ جولای معرفی شود اضافه خواهند شد.
ما نمی دانیم محصولی که قرار است معرفی شود چیست اما گمانه زنی هایی وجود دارد که این محصول یک اسپیکر هوشمند با هوش مصنوعی، مشابه Echo شرکت آمازون و نمونه های دیگر خواهد بود. نمی توانیم در مورد این گمانه زنی ها اطمینان داشته باشیم زیرا ممکن است در آن تاریخ حتی بیشتر از یک محصول تحت زیر برند MiLab معرفی شوند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که پوستری که در زیر مشاهده می کنید در صفحه Weibo آزمایشگاه MiLab وجود ندارد که بسیار عجیب است.

آزمایشگاه MiLab

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *