اخبار

مدیرعامل شرکت شیائومی در هند گوشی هوشمند با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی نشان داد

مدیرعامل شرکت شیائومی در هند گوشی هوشمند با دوربین 108 مگاپیکسلی نشان داد

مدیرعامل شرکت شیائومی در هند گوشی هوشمند با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی را که ممکن است به زودی روانه بازار شود، نشان داد

آقای مانو کومار جین ، مدیرعامل شیائومی در هند ، بار دیگر گوشی هوشمندی را با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی دستکاری کرد. این مقام ارشد، اطلاعات را از طریق دسته رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشته و ممکن است نشانگر راه اندازی قریب الوقوع یک گوشی جدید باشد. در حال حاضر ، دولت هند سیاست سختگیری را در سراسر کشور به کار گرفته است. از آن زمان بسیاری از شرکت ها ، به ویژه شرکت های مرتبط با تولید ، تعطیل شده اند. بنابراین ، بعید به نظر نمی رسد که به محض پایان این قفل شدن و تعطیلی ، شیائومی ابتکار عمل برای راه اندازی یک تلفن هوشمند جدید را بگیرد.مدیرعامل شرکت شیائومی در هند گوشی هوشمند با دوربین 108 مگاپیکسلی نشان داد
در اوایل سال جاری ، غول فناوری چینی سری Mi 10 را روانه بازار کرد که در آن از سنسور سامسونگ ۱۰۸ مگاپیکسلی ISOCELL Bright HMX استفاده شده است. این سنسور یک روزنه دیافراگم f / 1.69 در کنار چهار محور OIS (تثبیت کننده تصویر نوری) داشت. از این رو ، این احتمال وجود دارد که این شرکت ممکن است یک گوشی هوشمند کاملاً جدید را با سنسور سامسونگ به بازار عرضه کند یا ممکن است در نظر داشته باشد که پرچمدار خود را به بازار هند بازگرداند.
متأسفانه ، جزئیات ریز در حال حاضر ناشناخته است. با این حال به نظر می رسد شیائومی در حال کار بر روی قیمت گذاری این گوشی هوشمند با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی است. طبق توئیت قبلی Manu ، این شرکت به دلیل جنبه های مختلف خارجی مانند کاهش ارزش Rupee (روپیه)، رشد GST ، واردات مستقیم و موارد دیگر ، در حال تنظیم “قیمت گذاری متفاوت” برای تلفن های هوشمند آینده است.

بنابراین با ما همراه باشید ، زیرا انتظار می رود به زودی اطلاعات بیشتری به دست شما برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *