معرفی محصول

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass ؛ بهتر مسواک خواهید زد

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass ، روز به روز در چین و سرتاسر جهان در حال محبوب تر شدن است. طراحان این مسواک ها باید به خودشان افتخار کنند زیرا توانسته اند محصول بسیار با کیفیتی را تولید کنند.

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass

بیشتر موفقیت این مسواک به دلیل طراحی خاص آن می باشد که این امکان را فراهم می کند تا از آن ، برای مسواک زدن به روش Bass استفاده شود. مسواک زدن به روش Bass چیست؟ و چگونه مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass برای این کار مناسب است؟ وقتی شما دندانتان را با روش Bass مسواک می زنید، مسواک را در زاویه ۴۵ درجه نگه می دارید. در این زاویه، انتهای تار های مسواک نه تنها دندان ها، بلکه لثه ها را نیز لمس می کنند. حرکت های مسواک باید بسیار کوچک و ملایم باشد تا به تار ها اجازه دهد به فضای بین دندان ها و در امتداد خط لثه برسد. با این روش شما می توانید پلاک های دندان را بهتر پاک کنید و لثه ها را ماساژ دهید.

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass این امکان را فراهم کرده تا دندان های خود را از هر نظر بهتر تمیز کنید، با جرم و پلاک های دندانی مبارزه کنید و از بیماری های مختلف دندان و لثه جلوگیری کنید. تنها از بهترین مواد برای ساخت مسواک استفاده شده است: پلاستیک دوست دار محیط زیست، تار های مسواک نیز توسط شرکت های Toray و Pedex تولید شده است. این مسواک به جای تار هایی که انتهای آن ها به صورت صاف بریده شده و می توانید آن ها را در مسواک های معمولی خود ببینید ، از تارهایی استفاده می کند که انتهای آن ها به صورت گرد و انحنادار بریده شده است. تار های صیقل داده شده و انحنادار، به لثه ها آسیب نمی رسانند و موجب بیماری تحلیل لثه نمی شوند که این نکته، برای همه افراد با سن های مختلف بسیار حائز اهمیت است. همه مسواک ها آزمایش های سخت گیرانه کنترل کیفیت را پشت سر می گذارند. برای افزایش مقاومت در برابر باکتری ها، تار های مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass، به یک صفحه نیکل-نقره متصل هستند. این آلیاژ تکثیر باکتری ها را متوقف می کند.

مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass

همان طور که می بینید، رشد سریع محبوبیت مسواک شیائومی مدل دکتر Doctor B Bass با در نظر گرفتن کیفیت، طراحی و قیمت آن، بی دلیل نیست.

[spb_products asset_type=”selected-products” products=”1542″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *