معرفی محصول

دلیل محبوبیت فراوان مسواک شیائومی مدل Doctor B چیست؟

[fullwidth_text alt_background=”none” width=”1/1″ el_position=”first last”]

مسواک شیائومی مدل Doctor B

یکی از محصولات محبوب شیائومی در سال ۲۰۱۶ که از طریق جذب سرمایه در پلتفرم سرمایه گذاری جمعی شیائومی (crowdfunding) تولید شد مسواک شیائومی مدل Doctor B بود.اما راز موفقیت این محصول چه بود؟

۱- طراحی این مسواک توسط متخصص معروف چینی Zhang Jun انجام شده است، که مسئول طراحی مشعل المپیک پکن در سال ۲۰۰۸ نیز بود.

مسواک شیائومی مدل Doctor B

۲- مسواک شیائومی مدل Doctor B برای مسواک زدن دندان ها طبق روش باس مناسب است. در این روش مسواک در یک زاویه ۴۵ درجه با محور دندان قرار دارد. برس های مسواک سطح جانبی دندان ها و شیار های بین لثه را لمس میکنند. هنگامی­که مسواک حرکت می کند، الیاف ان هر فضای بین دندان ها و فضای بین دندان و لثه را تمیز می کند. این امر موجب تسریع حذف پلاک و همچنین ماساژ لثه ها میگردد.

مسواک شیائومی مدل Doctor B

۳- بهترین مواد برای تولید برس ها مورد استفاده قرار گرفته است. دسته مسواک از پلی پروپیلن سازگار با محیط زیست (PPP) ساخته شده و برای برس آن از سه نوع برس مختلف استفاده شده است:

  • الیاف زغال آنتی باکتریال ساخته شده توسط Toray
  • نخ آنتی باکتری با یون های نقره ای ساخته شده توسط Toray
  • نخ های مارپیچ الاستیک ساخته شده توسط PEDEX.

مسواک شیائومی مدل Doctor B

استفاده از این مواد با کیفیت در مسواک شیائومی مدلDoctor B این اطمینان را به شما میدهد که دندان های شما با کیفیت تمیز شوند. برس های مسواک بر روی صفحات ویژه ای که از نیکل-نقره ساخته محکم چسبانده شده اند. این صفحات به شدت در مقابل رشد باکتری مقاوم هستند.طراحی گرد مسواک شیائومی مدل Doctor B ، علاوه بر زیبایی حداکثر راحتی را برای استفاده در دست دارد. به لطف تمامی این ویژگی های مثبت، مسواک شیائومی مدل Doctor B ، به محبوبیت در میان کاربران دست یافته است.

مسواک شیائومی مدل Doctor B

[/fullwidth_text] [spb_products asset_type=”selected-products” products=”1542″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *