معرفی محصول

مونوپاد سه پایه دار شیائومی ؛ هیچ منظره ای را از دست نمی دهید

همه ما حداقل یکبار با این مشکلات مواجه شده ایم: منظره زیبایی را دیده ایم و دوست داشته ایم در ان منظره یک عکس یادگاری بگیریم اما کسی در ان نزدیکی نبوده تا این عکس را بگیرد؛ خواسته ایم از نمای بالا عکسی بگیریم اما قدمان برای ایجاد زاویه مناسب به اندازه کافی بلند نبوده است، یا فیلمبرداری با گوشی بخاطر وزن نسبتا زیاد آن باعث خستگی سریع ما شده است. اگر هنوز یک مونوپاد نخریده اید خوش شانس هستید، چون شیائومی جدیدا مونوپادی را معرفی کرده که علاوه بر کاربردهای عادی دیگر مونوپادها به یک سه پایه هم تبدیل می شود! همان چیزی که به ان نیاز دارید.

مونوپاد سه پایه دار شیائومی

مونوپاد سه پایه دار شیائومی یا Mi Selfie Stick Tripod بسیار کارآمدتر و جالب تر از یک مونوپاد ساده به نظر می رسد. این مونوپاد دارای یک ریموت کنترل است که از طریق بلوتوث با گوشی همگام سازی شده و امکان ارتباط تا فاصله ده متر را فراهم می سازد. این ریموت را می توانید روی نگهداره مخصوص روی دسته مونوپاد قرار داده یا از ان جدا کنید. این مونوپاد را که در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده می توان با هر گجتی که از اندروید یا ios پشتیبانی می کند همگام سازی کرد.

مونوپاد سه پایه دار شیائومی

بدنه مونوپاد سه پایه دار شیائومی از آلیاژ آلومینیم ساخته شده که دوام آنرا تضمین می کند. در ساخت رویه نیز از پلاستیک ABS با کیفیت استفاده شده است. سه پایه دارای ماژول چرخش ۳۶۰درجه است که می توان یک گوشی هوشمند با عرض ۵۶ تا ۸۹ میلیمتر را در ان قرار داد. در ساخت دسته مونوپاد از مواد ضد لغزش استفاده شده که از سرخوردن ان جلوگیری می کند. پایه های سه پایه از پوشش لاستیکی برخوردارند که مانع ارتعاش دوربین شده و پایداری ان را تضمین می کند. سه پایه را می توان برای عکاسی افقی یا عمودی تنظیم کرد.

با استفاده از این سه پایه دیگر لازم نیست هنگام برقراری ارتباط تصویری از طریق برنامه هایی مثل اسکایپ یا اینستاگرام خودتان را برای قرار دادن چند کتاب یا وسایل دیگری پشت گوشی برای جلوگیری از افتادن ان به دردسر بیندازید. کافی است گوشی را در سه پایه قرار داده و از ارتباط  تصویری لذت ببرید.

طول این سه پایه در حالت تا شده تنها ۱۹ سانتیمتر است بنابرین قرار دادن ان در یک کیف دستی کوچک یا حتی جیب آسان است. در حالت باز شده نیز طول آن به ۵۱ سانتیمتر می رسد که برای گرفتن عکس از زوایای مختلف مناسب است.

مونوپاد سه پایه دار شیائومی

با استفاده از مونوپاد سه پایه دار شیائومی برای گرفتن عکس در کنار دوستانتان به درخواست از غریبه ها نیاز ندارید. در ساخت این مونوپاد کیفیت و دوام با هم ترکیب شده اند و با استفاده از آن می تواندی بسادگی خاطرات سفرتان را ثبت کنید.

[spb_products asset_type=”selected-products” products=”13997″ carousel=”yes” product_size=”standard” item_count=”8″ width=”1/4″ el_position=”first last”]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *