اخبار

مچ بند هوشمند Mi Band 2 Mi 6 Commemorative Edition رونمایی شد

شیائومی نسخه ی جدید مچ بند هوشمند Mi Band 2 را معرفی کرده که رویداد رونمایی از گوشی پرچمدار Mi 6 را یادآوری می کند. همانگونه که می دانید امسال هفتمین سالگرد تاسیس شیائومی است اما این امر نمی تواند تنها دلیل فوق العاده جلوه دادن رونمایی از Mi 6 توسط شیائومی باشد و احتمالا Mi 6 بجز تراشه Snapdragon 835 ویژگی های خیره کننده دیگری نیز داشته باشد.

مچ بند هوشمند Mi Band 2 Mi 6 Commemorative Edition امروز در حساب کاربری رسمی Mi Band 2 در سایت ویبو معرفی شد. طراحی  Xiaomi Mi Band 2 Mi 6 Commemorative Edition مشابه Mi Band 2 معمولی است اما روی صفحه لمسی آن عدد ۶ حک شده است. روی بند مچ بند نیز عبارت Mi 6 Memorial چاپ شده است. تنها تفاوت های نسخه جدید این دو مورد است و به نظر نمی رسد دیگر ویژگی های این نسخه با Mi Band 2 تفاوتی داشته باشند.

آگهی جدید شیائومی در سایت ویبو تاریخ فروش Mi Band 2 Mi 6 Commemorative Edition را اعلام نکرده اما انتظار می رود این مچ بند هوشمند همراه با گوشی Mi 6 عرضه شود. شاید این مچ بند هدیه مرموزی است که شیائومی می خواهد به شرکت کنندگان در جلسه رونمایی از گوشی جدید هدیه دهد. در قسمت پایین می توانید تصاویر بیشتری ازMi Band 2 Mi 6 Commemorative Edition را مشاهده نمایید.

نظر شما در رابطه به خرید این مچ بند هوشمند همراه با گوشی شیائومی می ۶ چیست ؟

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *