اخبار

میجیا از دستبند هوشمند +Hey رونمایی کرد

میجیا از دستبند هوشمند +Hey رونمایی کرد

شرکت شیائومی از دستبند سلامتی می بند ۳ در ماه مه رو نمایی کرد و از زمان آغاز فروش توانسته بیش از یک میلیون عدد از این دستبند را به فروش برساند. با این حال به نظر می رسد که می بند ۳ باید خود را برای رقابت با چند رقیب قدرتمند آماده کند. یکی از این رقبا دستبند هوشمند +Hey می باشد که توسط یکی از شرکت های زیر مجموعه شیائومی عرضه خواهد شد.

طراهیدستبند هوشمند +Hey مشابه می بند ۳ می باشد و این دستبند نیز از ۲ بخش مجزا شامل یک کپسول و یک بند قابل تنظیم تشکیل شده است و تنها تفاوت فیزیکی را می توان مربط به محل قرار گیری درگاه شارژ دانست که در این دستبند به زیر منتقل شده است. دستبند سلامتی +Hey از نظر ویژگی ها بسیار بهتر از می بند ۳ می باشد. برخلاف می بند ۳ که دارای یک صفحه نمایش ۰٫۷۸ اینچی با رزولوشن ۸۰*۱۲۸ بود در دستبند جدید از یم صفحه نمایش ۰٫۹۵ اینچی با رزولوشن ۲۴۰*۱۲۰ استفاده شده است. با وجود استفاده از صفحه نمایش رنگی، باتری دستبند هوشمند +Hey با یک بار شارژ طول عمری معدل ۱۸ روز خواهد داشت. ظرفیت باتری به کار رفته در این دستبند مشابه آنچه می باشد که در می بند ۳ دیده بودیم.


دستبند هوشمند +Hey به طور پیش فرض دارای NFC می باشد و با می توان پرداخت های مختلف را انجام داد. این مچ بند هوشمند به بررسی میزان کالری سوخته شده و قدم های برداشته شده نیز می پردازد و همچنین می تواند فعالیت هایی مانند شنا، دوچرخه سواری، دویدن و خوابیدن را نیز دریابی کند. این دستبند همچنین می تواند پیام ها و تماس های شما را نیز نشان دهد.


دستبند هوشمند +Hey با بلوتوث ۴ کار می کند و می توند با دستگاه هایی که دارای اندروید ۴٫۴ به بالا و IOS 8 به بالا هستند کار کند. همچنین با اتصال این دستبند به اپلیکیشن Mijia Home می توان سایر دستگاه ها را مانند جاروبرقی رباتیک، تصویه هوا و دوربین های هوشمند را با آن کنترل کرد. فروش این دستبند از تاریخ ۲۰ سپتامبر با قیمت ۲۲۹ یوآن (تقریبا ۳۴ دلار) آغاز خواهد شد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *