آموزش

نحوه فعال سازی “Unknown Sources” برای دانلود اپلیکیشن های شخص سوم روی شیائومی

اگر شما از کاربران جدید شیائومی MIUI 7 هستید، یاد گرفتن این ترفند در اولین استفاده های شما از شیائومی می تواند کار بردی و زیرکانه باشد. یکی از اولین چیزهایی که احتیاج دارید تا آن را یاد بگیرید و به خاطر بسپارید، نحوه فعال کردن “Unknown Sources” است. فعال کردن “Unknown Sources” به گوشی شما اجازه می دهد تا گوشی اپلیکیشن های خارجی سوم شخص (third party) را شناسایی کرده، و شما طبق سلیقه خودتان آن ها را به سادگی دانلود کنید.

با استفاده از این روش شما می توانید بدون اینکه شیائومی یا گوشی هوشمند Redmi مانع از نصب برنامه شود و بدون نیاز به بررسی پیام های هشدار غیر ضروری، اپلیکیشن های شخص سوم را به سرعت و به آسانی نصب کنید.

شیائومی گزینه “Unknown Sources” را از ابتدا برای اطمینان از سطح امنیت کافی و اینکه مطمئن شود کسی دسترسی به دانلود فایل های ناخواسته را بدون کسب اجازه از مالک دستگاه ندارد غیر فعال می کند. ولی ما برای رسیدن به هدف خودمان که نصب برنامه های دلخواه است نحوه فعال سازی این گزینه از طریق برنامه تنظیمات سیستم به شما آموزش خواهیم داد.

برای فعال سازی درست Unknown Sources سیستم خود مراحل بعدی را دنبال کنید.

مرحله اول: وارد برنامه تنظیمات شوید.

مرحله ی ساده ایست. فقط کافیست کشوی برنامه های خود را باز کنید و دنبال ” Settings” بگردید. یکی پیدا کردید، برای باز شدن و اجرای برنامه Settings آن را لمس کنید و یا روی آن کلیک کنید.

مرحله ۲: پیدا کردن Additional Settings

زمانیکه برنامه کاملا لود شد، به سمت پایین صفحه نمایش داده شده تا جایی که به گزینه ” Additional Settings” (آیکن آن یک دایره خاکستری رنگ همراه نقطه های سفید در مرکز آن است) برسید اسکرول کنید. این گزینه باید بین گزینه Child Mode (با یک آیکن دایره سبز رنگ که یک شکل سر با خطوط سفید رنگ بر روی آن ) و شروع قسمت Accounts باشد. این گزینه را لمس کنید.

مرحله ۳: به قسمت Privacy بروید

اولین گزینه در ابتدای ستون در ” Additional Settings” باید گزینه Privacy باشد. آن را لمس کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

مرحله ۴: پیدا کردن Unknown Sources

برای پیدا کردن Unknown Sources به آرامی به پایین اسکرول کنید (مطمئن شوید که از آن عبور نمی کنید). گزینه دوم زیر عنوان Device Administration باید گزینه Unknown Sources به همراه زیر تیتر ” Allow installation of apps from unknown sources” باشد. در کنار این گزینه نیز باید یک سوئیچ خاکستری در یک جعبه بیضی خاکستری قرار گرفته باشد.

مرحله ۵: Unknown Sources خود را فعال کنید

به سادگی سوئیچ خاکستری را لمس کنید تا به رنگ نارنجی تغییر پیدا کند. با این کار قابلیت دانلود و نصب نرم افزای های شناخته نشده برای گوشی شمل فعال خواهد شد.

از برنامه های شخص سوم با دانلود سریع و راحت لذت ببرید!

امیدواریم های شیائومی با این آموزش کوتاه به شما کمکی کرده باشد.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

3 نظر در “نحوه فعال سازی “Unknown Sources” برای دانلود اپلیکیشن های شخص سوم روی شیائومی

  1. Sara گفت:

    Aliiii hast fagat nahve haide kardn ro az hich saiti peyda nakardm

  2. Bijan گفت:

    تو note8 این گزینه نیست

  3. Anahita گفت:

    چطور میتونم توی مرورگر me اجازه برای دانلود بدم؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *