اخبار

نسخه جهانی Xiaomi Mi 8 Pro دریافت به روزرسانی MIUI 12 را آغاز کرده است

نسخه جهانی Xiaomi Mi 8 Pro دریافت به روزرسانی MIUI 12 را آغاز کرده است

گوشی Mi 8 Pro شیائومی یکی از سه گوشی هوشمند سری Mi 8 بود که در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد. این گوشی به عنوان یک گوشی هوشمند پرچمدار ، ۲ به روزرسانی اندروید دریافت کرده و اکنون شروع به دریافت سومین و احتمالاً آخرین به روزرسانی MIUI خود در قالب MIUI 12 در بازارهای جهانی کرده است.

گوشی Mi 8 Pro پس از POCO F1 محبوب در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ در کنار گوشی Mi 8 Lite به بازار عرضه شد. این گوشی با MIUI 9 مبتنی بر Android Oreo معرفی شد. سپس به همراه Android Pie و Android 10 به MIUI 10 و MIUI 11 به روز شد. این شرکت از اواسط ماه آگوست در چین عرضه MIUI 12 را برای این گوشی آغاز کرد. اکنون ، بعد از ۳ ماه ، سرانجام نسخه جهانی این گوشی هوشمند شروع به دریافت این به روزرسانی با شماره ساخت V12.0.1.0.QECMIXM کرده است.

ساخت نرم افزار منتشر شده توسط شرکت در حال حاضر در مرحله “بتا ثابت” است. این بدان معناست که فقط برای آزمایش کنندگان بتا در دسترس است و کاربرانی را که از ساخت پایدار استفاده می کنند انتخاب می کند. اگر هیچ مشکلی اساسی در رابطه با این نسخه وجود نداشته باشد ، آن را برای کاربران بیشتری در دسترس قرار می دهد ، و به دنبال آن نسخه گسترده تری با برچسب “پایدار” ارائه می شود. باتوجه به این گفته ، شیائومی هنوز رابط کاربری MIUI 12 را برای نسخه روسی گوشی Mi 8 Pro منتشر نمی کند. همچنین ، رابط کاربری MIUI 12 می تواند آخرین به روزرسانی عمده برای این گوشی هوشمند باشد ، زیرا برای دریافت Android 11 واجد شرایط نیست و شانس کمی برای دریافت MIUI 13 دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *