اخبار

نسخه پایدار رابط کاربری MIUI 9 در ۱۱ آبان منتشر خواهد شد

طبق اعلام رسمی شیائومی این شرکت قرار است در روز ۲ نوامبر (۱۱ آبان) از گوشی های جدید خود رونمایی کن و در حالی که به تازگی اعلام شده است که علاوه بر گوشی های هوشمند این شرکت نسخه پایدار رابط کاربری MIUI 9 را نیز منتشر خواهد کرد.تاریخ انتشار این رابط کاربری در اکانت رسمی توییتر این شرکت منتشر شده است. و به نظر می رسد که گوشی های جدیدی که منتشر می شوند دارای رابط کاربری MIUI 9 به صورت پیشفرض می باشند.
رابط کاربری MIUI 9 آخرین نسخه منتشر شده از رابط کاربری شیائومی می باشد که در ماه جولای به طور رسمی معرفی شد اما تمامی نسخه ها بتا بوده اند و شیائومی در حال توسعه و رفع مشکلات این رابط کاربری بوده است اما به نظر می رسد کار بر روی این رابط کاربری را تمام کرده است و آماده انتشار نسخه پایدار این رابط کاربری می باشد.

به هر حال نسخه پایدار رابط کاربری MIUI 9 در ۲ نوامبر (۱۱ آبان) منتشر خواهد شد.برخی از ویژگی های جدید که در رابط کاربری MIUI 9 اضافه شده اند می توان به یک دستیار هوشمند جدید، قابلیت پاسخ سریع، فیلتر نوتیفیکیشن ها، تغییرات صفحه اصلی، نرم افزار امنیتی جدید، حالت چند پنجره ای، ویژگی های جدید تم و معرفی MIUI Labs است. در کل، نسخه جدید این رابط کاربری به کاربر اجازه می دهد استفاده بیشتری از گوشی خود بکند و از گوشی خود به شکل بهینه ای استفاده کند.طبق اعلام رسمی شرکت شیائومی نسخه پایدار این رابط کاربری چند روز قبل از تاریخ ۲ نوامبر (۱۱ آبان) در چین منتشر خواهد شد و پس از آن در تاریخ مورد نظر شاهد رونمایی رسمی این رابط کاربری در سرتاسر دنیا خواهیم بود.نظر خود را در رابطه با استفاده از نسخه جدید و تغییرات آن را می توانید با ما در زیر به اشتراک بگذارید.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *