اخبار

نسخه پایدار MIUI 10 برای ۱۲ دستگاه در چین عرضه شد

نسخه پایدار MIUI 10 برای 12 دستگاه در چین عرضه شد

شرکت شیائومی از چندی پیش شروع به عرضه نسخه پایدار رابط کاربری MIUI 10 برای برخی از دستگاه های خود کرده است. این شرکت تاکنون این آپدیت را برای دستگاه هایی مانند Mi 8 SE، Mi mix 2،Mi mix، Mi 6،Mi Note 2 و ۶ دستگاه دیگر عرضه شده است. رابط کاربری MIUI 10 بر پایه اندروید ۸٫۱ تولید شده است.

دستگاه هایی که آپدیت پایدار MIUI 10 را دریافت کرده اند

آپدیت MIUI 10 تاکنون برای ۱۲ دستگاه Xiaomi 8SE, Xiaomi MIX 2, Xiaomi MIX, Xiaomi 6, Xiaomi 6X, Xiaomi Note 2, Xiaomi 5, Redmi 6 Pro, Redmi 6 and Redmi 6A, Redmi Note 5 و Redmi 2S عرضه شده است. این آپدیت برای دستگاه هایی مانند Mi 8 و Mi mix 2S در حال تست بوده و بزودی برای این دستگاه ها نیز عرضه خواهد شد. آپدیت MIUI 10 برای دستگاه های بالا از طریق OTA در دسترس می باشد. کاربران می توانند از طریق منوی تنظیمات گوشی خود برای دریافت این آپدیت اقدام کنند.

ویژگی های نسخه پایدار MIUI 10

در رابط کاربری MIUI تغییرات بسیاری ایجاد شده است که در این بین می توان به ظاهر رابط کاربری جدید با استفاده از رنگ های پرجنب و جوش، پشتیبانی از هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء، زنگ های جدید با صداهای طبیعی و آرامش بخش اشاره کرد. ظاهر رابط کاربری به گونه ای تغییر پیدا کرده است که با گوشی های دارای صفحه نمایش تمام صفحه و گوشی های دارای بریدگی سازگاری کامل داشته باشد. نسخه پایدار MIUI 10 از نظر عملکرد نیز نسبت به نسخه های قبلی بهبود پیدا کرده و کاربران افزایش سرعت آن را احساس خواهند کرد. قرار است که شرکت شیائومی بزودی برای سایر گوشی های خود نیز این آپدیت را عرضه کند.

برچسب ها:

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *