اخبار

نسخه پایدار MIUI 9 تا یک ماه دیگر منتشر می شود

miui 9

شیائومی سومین مرحله از آپدیت نسخه بتا MIUI 9 را برای کاربرانی که قبلا ثبت نام کرده بودند، منتشر کرد. در این مرحله بجز Mi 1 و Redmi 2A و چند مدل دیگر که سخت افزارشان برای پشتیبانی از این رام به اندازه کافی قوی نیست بقیه مدل ها MIUI 9 را دریافت می کنند.

انتشار این رام با سرعت بالایی صورت گرفته و انتظار می رود نسخه بتای آن تا دو هفته دیگر در اختیار همه کاربران قرار گیرد و پس از آن باید منتظر انتشار نسخه پایدار باشیم. معاون بازاریابی شیائومی در پاسخ به سوال یکی از کاربران درباره تاریخ انتشار نسخه پایدار در سایت MIUI  به تاریخ دقیقی اشاره نکرده اما گفته است که نسخه پایدار معمولا دو ماه بعد از نسخه بتای اولیه MIUI منتشر می شود.

miui 9

این مقام رسمی شیائومی گفته است که این شرکت باید از بدون اشکال بودن MIUI 9 اطمینان حاصل کند، در نتیجه ممکن است انتشار آن مدت بیشتری طول بکشد. علاوه بر این برخلاف نسخه بتا که هفتگی به روزرسانی می شود، رام پایدار تنها یک یا دو بار در ماه به روز رسانی می شود، بنابرین روان و بدون باگ بودن آن اهمیت بسیار زیادی دارد.

باتوجه به گفته های معاون بازاریابی شیائومی احتمالا نسخه پایدار MIUI 9 تا یک ماه دیگر منتشر می شود. در حال حاضر مشخص نیست که نسخه پایدار ابتدا برای چه مدل هایی منتشر می شود اما اگر مطابق برنامه نسخه بتا پیش بروند، نسخه پایدار MIUI 9 ابتدا برای مدل های Mi 6  و  Mi 5X منتشر خواهد شد.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *